Ostale mrežne teme

Mali lan party (Kako zašto? )

crni pauk uto 7.5.2013 16:25

E ovako danas smo ja i moj prijatelj imali plan da organiziramo privatni mali lan party. 
Pa nas zanima kako to funkcionira , dali bi mogli s dva rutera nekako spojiti pa da igramo call of duty 2 i takko neke starije igre (Ako tko zna neke starije dobre igre za lan , slobodno preporuči)

On koristi laptop, i drugi frend bi također koristio laptop ( zbog toga preferiram starije igre zbog lagga i ne tako dobrih komponenta odn. grafičke) , a ja bih koristio stolni komp, isto tako bi i ja hosto sa svog kompa odn on bi bio kao glavni za djeljenje lan-a, dali če 2gb ddr 2 biti dosta za nas tri , i ako netko može to spajanje objasniti malo pošto sam pogledo sve po netu i samo ima objašnjenja za tungle i hamachi a za uživo lan nigdje :) Unaprijed hvala

crni pauk uto 7.5.2013 17:01
udarnik60 kaže...

http://www.wikihow.com/Host-a-LAN-Party

 

nisam ljubitelj kad neko posta samo link ali notorna glupost je reći da se na netu ne može naći guide za LAN.

 

A ako imaš wireless router onda je u tvom slučaju sasvim dovoljno da se oni spoje s laptomima na tvoj wlan i šljaka

Duboko se ispričavam na pitanju, al ko pita taj ne skita, zanima me još koje igre od fps-a i ostaloga se mogu igrati na lanu odn neki top igara a da nisu previše zahtjevne...

Puls3 uto 7.5.2013 17:03
crni pauk kaže...
udarnik60 kaže...

http://www.wikihow.com/Host-a-LAN-Party

 

nisam ljubitelj kad neko posta samo link ali notorna glupost je reći da se na netu ne može naći guide za LAN.

 

A ako imaš wireless router onda je u tvom slučaju sasvim dovoljno da se oni spoje s laptomima na tvoj wlan i šljaka

Duboko se ispričavam na pitanju, al ko pita taj ne skita, zanima me još koje igre od fps-a i ostaloga se mogu igrati na lanu odn neki top igara a da nisu previše zahtjevne...

Zar ima nesto bolje of Counter-Strike 1.6, UT2003, Half-Life CrossFire, Red Alert 2, Yuri's Revenge, Starcraft

Legiija uto 7.5.2013 17:06

CS 1.6, CoD2, CoD4 (promod je brutala i balansira igru). Ako volite MOBA tu je LoL i DoTA2, naravno ima i stari DoTA.

Race Driver Grid (zbog {#} MP-a) ako ste zagrijani za utrke...

 

UT iz 99', Team Fortress 2, Quake 2...

 

Ako volite shootere, onda definitivno probajte CS 1.6 ili CoD4 promod {#}