Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

LogicusMPS ned 29.12.2019 21:12
djigibao kaže...
Mambinjo kaže...

790kn Intel 660p Series SSDPEKNW010T8X1 SSD 1TB

1800MB/s citanje

1800MB/s pisanje

 

Dugo se ceka na dostavu

 I cijena dostave mi se cini puno previse ili ima neka kvaka?

 Na kraju ispadne 974kn

 Dostava jbt ko da je komarac nosi na leđima iz Kambodže...

Juqa sri 1.1.2020 12:41

Evo kopirano s njihovog facebooka " Pozdrav, velika isprika, prijenos stanja na prelasku godine nam je onemogućio prikaz velikog broja dostupnih artikala, javimo povratno čim rješimo."

Zver sri 1.1.2020 13:53
Grom kaže...
Vec neko vrijeme gledam xiaomi mi 9t pro i naravno u SD je sad nedostupan, a i pogledajte mu cijenu https://www.sancta-domenica.hr/mobitel-xiaomi-mi-9t-pro-6-128gb-crni.html

Znaci cijena s "popustom" je ista kao i cijena koja je bila prije tog tzv popusta

 Hahahaha.. vidim akciju u jutro i mislim si awwsome.. moj je za 2600.. kad ono bananas hahahahaha... gledal sam i onaj gorenje frizider za 7000kn...

Mislim da trenutno rade korekcije cijene prije nego sve puste van.. no mozda mi je to u glavi....

The_Fichek uto 7.1.2020 14:46
CindX kaže...

Nažalost, thick bezelsi su, stand i brightness osrednji, sve u svemu mi se čini vrhunski deal za te novce. 

Thanks za information. Nije loš taj deal za money. Hrvatski language je isto dobra stvar :)

birra čet 9.1.2020 18:30

Zainteresiran sam za slušalice i muziker.hr ih očito ima jedini u hrv. I cijena je razumna. Ali, koliko se sjećam, dostava im je skoro 100kn? Sad se mislim naručiti iste sa aliexpressa što me izađe 50+ kn jeftinije, ali mi se ne da čekati mjesec dva. 

Pa eto, ako netko ima prijedlog ili link za store gdje se može naći po aliexpress cijeni, a da ne čekam toliko, slobodno pošaljite. 
Ako ne - javite jel ovaj muziker legitiman store, pošto nisam do sad naručivao.

birra čet 9.1.2020 19:25
jaZey kaže...
Racunaj na mogucnost placanja PDV-a i usluge carinjenja za narudzbu sa alija

Ako si iz ZG-a pravac King Cross

https://musicmax.hr/p30253hr

 Ipak sam malo južnije, ali lako javim nekome od svojih gore da pokupi ili naručit još neku sitnicu da pređe 300 kn pa bude besplatna dostava. Svakako mi je bolja opcija od muzikera i aliexpressa (potpuno zaboravio na onu granicu od 24$ izvan EU)

Drago mi je da ima još ažurnih ljudi na forumu. Brza pomoć bez puno pitanja i okolišanja. Hvala i lp.

metallic čet 9.1.2020 20:20
birra kaže...
jaZey kaže...u
Racunaj na mogucnost placanja PDV-a i usluge carinjenja za narudzbu sa alija

Ako si iz ZG-a pravac King Cross

https://musicmax.hr/p30253hr

 Ipak sam malo južnije, ali lako javim nekome od svojih gore da pokupi ili naručit još neku sitnicu da pređe 300 kn pa bude besplatna dostava. Svakako mi je bolja opcija od muzikera i aliexpressa (potpuno zaboravio na onu granicu od 24$ izvan EU)

Drago mi je da ima još ažurnih ljudi na forumu. Brza pomoć bez puno pitanja i okolišanja. Hvala i lp.

Koliko si juznije. Imas tih slusa u Combo music store  zadar takodjer. Bar je bilo...

birra čet 9.1.2020 21:03
Igrozni93 kaže...

Jel valjaju?

 Koliko sam uspio pročitati, osim neudobnih stock jastucica, slusalice su kvalitetom debelo iznad svog cjenovnog ranga. 

 

Hvala svima. Jos uvijek se cini najisplativija opcija od kolege iz prvog posta.

 

Del_Boy97 čet 9.1.2020 22:09
birra kaže...
Igrozni93 kaže...

Jel valjaju?

 Koliko sam uspio pročitati, osim neudobnih stock jastucica, slusalice su kvalitetom debelo iznad svog cjenovnog ranga. 

 

Hvala svima. Jos uvijek se cini najisplativija opcija od kolege iz prvog posta.

 

 tako je, novi jastucici su obavezni.

djigibao čet 9.1.2020 22:33

Superlux HD668 su super po toj cijeni (a mislim i do 700kn) jedino sto imaju u banani ove spuzve ali do se da nac "jeftino" na Aliju.

Ja sam uzeo ove prve za 10$ - KLIK

 

Sa njima je osjecaj kao da imate 2 jastuka od perja na usima 

LordNIbbler pet 10.1.2020 03:48

Uzeo ih msm 2013 nakon gaming proizvoda, dobio od linksa u  jamstvu plantronics game com 318 drugi put jos i danas stoje zapakirane

Sto se tice  jastucica, uz malo kreme za njegu ruka ili drugog sta se mozete navatat od skin care od bolje polovice su podnosljive kad se stock "fake koza" namoci, alternativno je ovo kojima je gumica koja se navlaci malo manja al uz strpljene i malo njeznijeg natezanja se ustedi za 2 para koliko je inace "bolja" verzija.

Sto se tice zvuka duno, ovisi valda od onoga sto slusate al elektronika s basom ili trebble je dosadna nakon nekog vrimena, ne razumijem se u zargon, al definitivno se cuje vise stvari nego s regular slusalicama...

 

Poprilicno neunistive, moje su bile u ruksaku po faksu i busu, letjele kroz grane i zapinjale o iste u plantazi naranaca...

 

 

Obicno se odlomi kabal tj crkne jedna strana ili prekida djelomicno,  jer ima  gumeni tuljak u obliku slova T    koji sluzi da  fiksira kabal i valda za otklanjane stresa, pa kako vitlate rotirate kabal tokom koristenja slusalica s vremenom pukne gornji dio tog T slova koji  lezi u kucistu slusalice, i tokom vremena "odlemite"  jednu slusalicu jer sad kabal ima slobodu uvijanja .

 

Solucija je malo saka u oko, al jedostavno omotate  kabal oko cup-a pazeci da ta strana T  koja izlazi iz slusalica ima slobode par cm nije zategnuto i onda par puta okolo i fiksitate zicom sto dode stock da zadrzi kabal za slusalicu time sva slia bude na tom omotu onda pa to T cudo nece puknit al malo glupo izgleda i s vremena na vrijeme  budete morali unplagat  slusalice i provuc kroz prste da se kabal odpetja 

 

Ali ukoliko ih ne bacate i slicno nebi trebo bit problem, mada ako ce puknit to im je ahilova peta ili najslabija karika dizajna.

 

A sto se svetogrda tice kad smo vec krenili ako imate kakvo pojacalo ili interface na maxu su prakticki  chepo zvucnici  kako ih ja ince i koristim casual , na interfacu ih raspalim na max a gurnem na gornji dio usiju glave, a ako mi je pak bitno"precizno" slusat smanjim i povucem na kanal.  Side note vidi se nekad razlika u produkciji kad neko bosta ili ne normalizira audio pa izoblici /distorzija  na max glasnoci ( mada laik sam pa mozda ja mjesam pojmove).

 

 

 

 

 

birra pet 10.1.2020 15:11
Najbrži kaže...

Forumaši, gdje se može kupiti HDMI 2.1 sa 10m dužine? Dosta shopova ne deklaira koja je verzija, a HDMI 2.0b ne bi uzimao.

 Prosvrljaj po aliju, bas sam sebi gledao neki dan uzeti 5m. Za par dolara imas narucit 10m, kod nas sumnjam da je tako jeftino. Nemam vremena linkat, na mobu sam. Al lako ces nac na njihovoj stranici.