Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

The_Fichek sub 23.11.2019 19:04

Kaj se sluska tice, best buy su vec jako dugo u "srednjem" cijenovnom rangu HyperX Cloud, bilo Stinger ili bolje. Imam Alpha i Cloud 1 verzije te in-ear Audio Tin T2 (40 dolara na Aliju, ali znaju bit svako malo akcije i bez Black Fridaya) i isti mi je ugodjaj slusanja bilo Cloud Alpha ili Tin T2, a nedavno su izasle i T4. Ima jako dobrih in-ear i za 15 dolara i po meni je to bolji izbor nego zicne ili bezicne klasicne slusalice sa ili bez mikrofona, a takve slusalice gledat ili u muzickim ducanima tipa muziker, audiopro ili se okrenut ovim "gaming" best buyevima kao Cloudice ili CoolerMaster MH751 ili MH752. Fora kod Cloudica i tih CM je sto su uzeli audiofilske drivere i na to stavili svoju konstrukciju, jastucice i etiketu. Znaci uvijek gledaj dobar zvuk pa tek onda sve ostalo. Drugim rjecima trazi ovdje:

https://audiobudget.com/leaderboard/iem (kronoloski poredane in-ear, tj. iem od najnovijih prema starijim prema cijenovnim rangovima)

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/slusalice-glazbu-tema-izbor/175858.aspx?page=117&jumpto=6024411&sort=asc&view=flat

https://www.bug.hr/forum/topic/periferija/savjetnik-izbor-gaming-slusalicaheadseta/150480.aspx?jumpto=6003007&sort=asc&view=flat&page=211

Np, lp, sretno s potragom :)

 

Minneyar uto 26.11.2019 09:18
Del_Boy97 kaže...
Minneyar kaže...
NEW_MAN kaže...

HyperX Cloud II - 55,99 €

HyperX Cloud Alpha - 55 €

 

 

Ovo je cijena bez HR PDV-a i slanja. Cijena sa svim skrivenim dodacima je 70 EUR (520 kn)... sto je i dalje odlicna ponuda za Alphu, s obzirom da su u HR preko 700 kn (osim na eDigital gdje su 580), al vidjet cemo sta ce bit za BF.

 bez krajnje cijene bolje da se i ne stavlja na forum

 Slazem se, ja sam jedno 5 puta upozoravao na to, a i drugi su, al eto, ekipa uvijek samo vidi cijenu na Amazonu i linka to, a realna cijena je uvijek bar 20% gore.

dmanz uto 26.11.2019 14:47
dmanz kaže...

Evo samo za info, vezano na par stranica prije, naručio sam i ja Anne Pro 2 dok je bila na popustu za 59$.

 

Uzeo sam aliexpress standard delivery, no tipkovnica ne dolazi iz Kine, nego po trackinu dolazi iz Maname (dakle Bahreina) i piše logistics DHL. Čisto za info.

 

Svejedno se očekuje carinjenje 

 UPDATE.

 

Javili se iz DHL-a, treba dostaviti EORI broj za carinjenje. Pod customs fee na računu piše 35$. Je li u to uračunat 25% PDV + DHL troškovi ili?

 

Uglavnom, pljačka.

Del_Boy97 uto 26.11.2019 17:22
Chriss kaže...

Netko vidio dobre naglavne sluše, žičane?

Bratu treba za laptop, bitno da imaju dobar zvuk, nije za gajming...

 

 

Gdje gledati za BF?

 

I preporuka nekih modela ako može?

 

Do 300tinjak kn gleda...

.

 superlux 668b plus neki velour padovi

birra uto 26.11.2019 18:14
Del_Boy97 kaže...
Chriss kaže...

Netko vidio dobre naglavne sluše, žičane?

Bratu treba za laptop, bitno da imaju dobar zvuk, nije za gajming...

 

 

Gdje gledati za BF?

 

I preporuka nekih modela ako može?

 

Do 300tinjak kn gleda...

.

 superlux 668b plus neki velour padovi

 
Vidim da su na nabavi u conrad dućanu 249 kn (+30kn dostava) te slušalice. 
Jesu li originalni earpadovi stvarno katastrofa i koliko bi se trebalo potrošiti na neku normalnu zamjenu? Ako imaš link sa aliexpressa, rado bih bacio oko. Vidim da ih ima od par dolara već.

Trenutno se mislim uzeti taotronics hb-21 za 269 kn, ali čini mi se da bih izgubio dosta na kvaliteti samog zvuka, uspoređujući ih sa rivjuovima od superlux 668b. 
Pošto su po cijeni skoro identične, dilema mi je. 

jocommb uto 26.11.2019 19:09

@sosta

E sori neznam dal je i do nas besplatan shipping... ugl ima skupih shippinga i kad u njemacku saljes vjerovatno sta je nastanju u skladistima u drugim zemljama pa naplate i preko 10 eura slanje u njemacku....sve saljem kod sestre tamo pa mi dofura...

djigibao uto 26.11.2019 22:04
birra kaže...
Del_Boy97 kaže...
Chriss kaže...

Netko vidio dobre naglavne sluše, žičane?

Bratu treba za laptop, bitno da imaju dobar zvuk, nije za gajming...

 

 

Gdje gledati za BF?

 

I preporuka nekih modela ako može?

 

Do 300tinjak kn gleda...

.

 superlux 668b plus neki velour padovi

 
Vidim da su na nabavi u conrad dućanu 249 kn (+30kn dostava) te slušalice. 
Jesu li originalni earpadovi stvarno katastrofa i koliko bi se trebalo potrošiti na neku normalnu zamjenu? Ako imaš link sa aliexpressa, rado bih bacio oko. Vidim da ih ima od par dolara već.

Trenutno se mislim uzeti taotronics hb-21 za 269 kn, ali čini mi se da bih izgubio dosta na kvaliteti samog zvuka, uspoređujući ih sa rivjuovima od superlux 668b. 
Pošto su po cijeni skoro identične, dilema mi je. 

 

Ja sam si uzeo ove "jastuke" i jako sam zadovoljan - KLIK

(jako brzo doslo i OK trgovina 👍)