Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ibme74 čet 14.11.2019 20:51
pqweasdyxc kaže...

Očekuju li se kakvi popusti za rx 570/580 ovaj black friday 29.11.? 

 

nova rx570 3 god gare kosta 1.000kn, koliko bi vi jeftinije 

čisto sumnjam, općenito za sve jer kod nas je black friday 0 bodova

pqweasdyxc čet 14.11.2019 20:55
ibme74 kaže...

 

nova rx570 3 god gare kosta 1.000kn, koliko bi vi jeftinije 

čisto sumnjam, općenito za sve jer kod nas je black friday 0 bodova

 Zanima me jer bi si htio složiti hackintosh, a to s ovom gtx-icom ne mogu. Prošle godine su bili lijepi popusti koliko se sječam

dustY čet 14.11.2019 21:00
XXX-Man kaže...

To mi je jasno...

 

Isto tako znam da G513 dolazi sa 3 različite vrste tipki. Pitanje je koje su točno na ovim SE.

Na amazonu piše clicky. G413 je tactile, to je kao nekakva najtiša verzija poput brown. Meni su tactile dovoljno glasni, barem na mojoj g413.

Logitech ima i nekakve demo zvukove.

https://www.logitechg.com/en-us/innovation/mechanical-switches.html

 

Ako netko kupuje nešto sa romer-g:

Ja sam imao problema sa razmakom nakon par dana. Na kraju sam zalemio novi switch i sad radi ok već 2-3 mj.(kupio preko amazona za 470kn, bolje dati 50kn više kod nas :))

CyberDemonVZ pet 15.11.2019 11:19

Bok dečki. 

Je netko naletio na dobru priliku za neki high end Intel 9xxx?

Buraz ima sve osim procesora pa bi vjerojatno bila bolja prilika ako ugrati neki I7 ili i9 na akciji nega da prelazi na cijeli novi AMD komplet.

 

Baš kopam pa netu, ima toga za pregledati! 

Amazon, Alza, Nabava, ComuperUniverse, CaseKing..

Pa onda modale sa K, bez K, KF, KS... i to za 9700, 9900.... :D

sosta pet 15.11.2019 15:07

Da, sad je izgleda dostupan po toj cijeni.

Iako mislim da odustajem od kupnje, za nešto malo višu cijenu ima TP linkovih modela na kojima sam se već navikao na konfiguracijska sučelja i način podešavanja.

roby27 pet 15.11.2019 16:59
picajzla0707 kaže...

kaže lik, malo korištena u odličnom stanju, a prašine kao da ga je koristio u pilani za pogonit cirkular 

svejedno dobra ponuda 

 Treba ga dobro ispuhat al oprezno da se nesto ne pokida.

Čini se da su bug vukovi riješili dobru ponudu, nije dugo trebalo he he

The_Fichek sub 16.11.2019 12:24
Minneyar kaže...
Kosturko1 kaže...

https://www.elipso.hr/audio__video/televizori/SAM-UE55RU8002UXXH/

 

Veceras ga ubo u Elipsu Osijek, taman je poceo i HD signal. Nisam zahtjevan korisnik ali osim mozda prevelike velicine ostalo me odusevljava.
Preporuka za seriju 8 na koju me nagovorila djelatnica Samsunga koja se tamo zatekla.

 Jako dobar TV za tu cijenu, nisi mogao bolje proci, cestitam :) (osim sa Phillipsom, naravno :P )

Da se vratim opet. Koja bi bila preporuka blize 3000kn? Tj. koje su razlike izmedju SAM UE55RU8002UXXH, UE55RU7022KXXH i UE55RU7172UXXH, ak ima ko volje objasnit. Jedina veca razlika koju ja vidim je kaj 8000 serija ima Dynamic Crystal Color. Je li to vrijedno ~1000kn razlike? Nadalje UE55RU7452UXXH isto ima Dynamic Crystal Color, iako je iz 7000 serije i isto kosta ko 8002, koja je pak tu razlika?

DarthMarkus sub 16.11.2019 19:56

Ovako, malo upozorenje ako kupujete bijelu tehniku u Elipsu na crnom vikendu.

 

Makli su 2+3g garu, odnosno osiguranje od dodatne 3 godine. Danas sam to doznao iz prve ruke.

 

Moguće da se rješavaju falša.

 

Dakle, Beko od 2 godine gare je Beko od 2 godine gare. Vratit će 3 godine osiguranja nakon isteka crnog vikenda. Isto info iz prve ruke.

Kosturko1 sub 16.11.2019 19:58

Uzeo seriju 8 neki dan.
Bila gđa iz Samsunga, kaze da serija 8 ima 120Hz ekran, ostali 60. Mislim da je rekla i nesto jaci procesor. Mozes ga usporediti s 74XX kojikosta isto ali je malo slabiji ekran.

Iskreno daj 4000kn za seriju 8, ja nisam pozalio. Slika je puno bolja na HD kanalima nego sto sam se nadao, definitivno mi nije zao.

 

EDIT: da gara je samo 2 godine, to i pise na njima. Nadam se da nije neka fals serija, trgovci su do sada imali samo jednu reklamaciju za njega.

dmanz sub 16.11.2019 20:27
DarthMarkus kaže...

Ovako, malo upozorenje ako kupujete bijelu tehniku u Elipsu na crnom vikendu.

 

Makli su 2+3g garu, odnosno osiguranje od dodatne 3 godine. Danas sam to doznao iz prve ruke.

 

Moguće da se rješavaju falša.

 

Dakle, Beko od 2 godine gare je Beko od 2 godine gare. Vratit će 3 godine osiguranja nakon isteka crnog vikenda. Isto info iz prve ruke.

 A ako kupim npr. samsung perilicu rublja, za koju piše na službenoj samsung stranici da se može prijaviti za 5 god jamstva, to onda nema veze s elipsom? Ili ima?

 

Sjećam se dok sam TV kupovao, poslao samsungu račun i dali mi 5 god jamstva.