Ostale hardverske teme

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

sosta pet 19.7.2019 13:19

Meni skinulo odmah (jučer oko 23 kupovao, Maestro), pa valjda ovisi o načinu plaćanja.

Iako sad i oni nešto počeli odugovlačiti s dostavom, imao prošli tjedan narudžbu koja je bila predviđena da dođe do danas, pa ništa još od toga, postaju ko mall.hr.

Vidjet ću kako će sad proći ovo kaj sam jučer naručio, dok su kodovi bili u opticaju :-)

ibme74 pet 19.7.2019 20:07

Jakovp hvala za link 

 

ja naručio jedan pa APP 

 

Taman imam neke planove da kroz iduci par mjeseci pređem na ryzen 5 3600 i RAM od 3200MHz je taman jedna od stvari koej trebam 

 

Jeste da je 32GB overkill, ali bolje da ljulja nego da žulja 

 

SamoPitam3 pet 19.7.2019 20:08
ibme74 kaže...

Jakovp hvala za link 

 

ja naručio jedan pa APP 

 

Taman imam neke plaove da kroz iduci apr mejseci pređem na ryzen 5 3600 i RAM od 3200MHz je taman jedna od stvari koej trebam 

 

Jeste da je 32GB overkill, ali bolje da ljulja nego da žulja 

 

 Jesu to oni isti koji su ono izveli sa ryzenom ? Pogubio sam se...

 

EDIT: Licka... Yup. To su ti

dustY pet 19.7.2019 21:00

Narucio i ja jedan, iako znam da nece biti nista. Imam jednu jedinu narudzbu iz 2018. koja je bila ponistena, radilo se o gtx 1060 za vrijeme mining ludila. Narudzbu su mi ponistili i nakon toga podigli cijenu.

ibme74 pet 19.7.2019 21:14
Del_Boy97 kaže...
ibme74 kaže...

Ako budu opet oni mailovi sa "proizvod nije moguće isporučiti jer nije dostupan" evo im sličica NA ZALIHI 

 joooj pa to je bilo i za ryzena, tad sam im isto slao sličicu pa opet ništa

 Ma znam, nego cisto ono da imas sliku kao odg "ne jedite gofna" 

SamoPitam3 pet 19.7.2019 22:44
Minneyar kaže...

Postovani,

proizvod proizvod nije isporuciv. Doslo je do pogreske u stanju proizvoda kod naseg dobavljaca.

Ispricavamo se zbog ove izvanredne okolnosti.

Lijep pozdrav

Goran

 

:(

Znaci nije kod njih greska, vec je greska u stanju proizvoda kod dobavljaca ?!?!?!

 

Et_Tu_Brute? pet 19.7.2019 22:51
SamoPitam3 kaže...
Minneyar kaže...

Postovani,

proizvod proizvod nije isporuciv. Doslo je do pogreske u stanju proizvoda kod naseg dobavljaca.

Ispricavamo se zbog ove izvanredne okolnosti.

Lijep pozdrav

Goran

 

:(

Znaci nije kod njih greska, vec je greska u stanju proizvoda kod dobavljaca ?!?!?!

 

 Da ozbiljno, što je pjesnik htio reći? :D

Uglavnom, bilo je lijepo dok je trajalo.