ManBearPig ned 5.9.2010 19:01

Pa evo, tko hoće neka izvoli, i napiše i opiše svoj najdraži komad tehnike.

Trenutno moj najdraži komad tehnike je moj mobitel, Nokia N97, jer naravno pomoću nje provodim vie od pola vremena na BOL-u i njegovu forumu, te mi služi kao glazbeni svirač, mada bi volio neki posebni glazeni svirać (razišljam o iPod Classicu jer je po meni najkorisniji u dotičnoj kategoriji )

skank666 ned 5.9.2010 19:18

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Jebasu123 ned 5.9.2010 19:19
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Care!! ovo ide u arhivu hahah

ManBearPig ned 5.9.2010 19:20
Jebasu123 kaže...
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

Care!! ovo ide u arhivu hahah

Svakako. :D

Mentalist ned 5.9.2010 20:15

Zar nema vec ovakva tema?

 

Ako cemo u tom stilu.

 

Uvijek su mi gore, miluju me po glavi, volim da ih ljubim, pogadjate -blizanke? Da.

Veoma su stidne, pa su uvijek rumene, vole da se ljube, cesto me griju jer se obicno od njihova rada ugrijem. Govore mi naljepse stvari i spojene su na moj najdrazi izlaz.

 

Steelseries Siberia Red sa Sound Blaster-om.

ManBearPig ned 5.9.2010 20:35

Naravno uz mobitel, tu je Playstation 3 60gb uz fullHD lcd TV od 42'', mada je trenutno u kvaru (PS3), sumljam da cu lecu morat mjenjat, sto mi je unistilo prosli tjedan kada sam sazno to (cistio sam lecu, al nije pomoglo nista) :(

danfa123 ned 5.9.2010 21:02
skank666 kaže...

moj najdrazi komad tehnike.... hm.... velik je i sluzi me izvrsno, svi ga vole. uvijek je lijep cist i mirisljav.... moja cura ga posebno voli, kaze da joj bas lijepo lezi u ruci i da moze da bi ga ponijela da ga pokaze prijateljicama. ja joj kazem : "slobodno" ali ona nece. kaze da bi joj prijateljice pukle od ljubomore i da bi htjele radit s njim svaki dan po par sati... a i meni je prirastao srcu. bas ga volim...

....

svoj mis mambu

CAREEE!!!! Belji seNamigiva