Krešo91 sri 24.11.2010 14:14

ja sam to kao mali vidio kod svog komšije....samo mi je to dao se s tim igram {#}

 

 

jeli imaš možda sliku konektora?

 

onda možeš bolje usporedit za koju je konzolu....

 

EDIT: izgleda mi kao za SEGA-u Mega Drive (e sad jeli 1 ili 2)  

M4X sri 24.11.2010 14:15
Krešo91 kaže...

ja sam to kao mali vidio kod svog komšije....samo mi je to dao se s tim igram {#}

 

 

jeli imaš možda sliku konektora?

 

onda možeš bolje usporedit za koju je konzolu....

nemam,mislim da ima na konektoru 5 rupica...sa gornje strane 3 i dolje 2 ali nisam siguran...moram pogledat

DamageHigh sri 24.11.2010 21:08
M4X kaže...
DamageHigh kaže...

Slikaj konektor...bit će puno lakše za zaključiti nego po izgledu palice..lol

nije kod mene palica

da li bi mogao igrat moderne igre sa tom palicom?

Pa ako bi postojao konverter na USB (naravno, s pripadajućim driverima) mogao bi...samo je pitanje kakav je konektor.

rustweaver sri 24.11.2010 21:13
CroVandal kaže...

mogao bi a sad kako to je vec teze ja sam PES probao igrat sa necim slicnim i umalo se polomih {#}

To je kad koristis pogresan kontroler za neku igru. Palice se danas primarno koriste za simulacije letenja, nadisle su atarije, komodorce i amige kada su se koristile za sve i svasta (iako ova izgleda bas iz tog vremena)...

CroVandal sri 24.11.2010 21:15
rustweaver kaže...
CroVandal kaže...

mogao bi a sad kako to je vec teze ja sam PES probao igrat sa necim slicnim i umalo se polomih {#}

To je kad koristis pogresan kontroler za neku igru. Palice se danas primarno koriste za simulacije letenja, nadisle su atarije, komodorce i amige kada su se koristile za sve i svasta (iako ova izgleda bas iz tog vremena)...

pa da znam za sto se koriste ali eto nisam imao niti jednu pri ruci pa sam probao pes :-) zamisli cod sa ovim!

M4X sri 24.11.2010 21:16
rustweaver kaže...
CroVandal kaže...

mogao bi a sad kako to je vec teze ja sam PES probao igrat sa necim slicnim i umalo se polomih {#}

To je kad koristis pogresan kontroler za neku igru. Palice se danas primarno koriste za simulacije letenja, nadisle su atarije, komodorce i amige kada su se koristile za sve i svasta (iako ova izgleda bas iz tog vremena)...

da to sam i mislio da li bih je mogao koristit za microsoft flight simulator?

rustweaver sri 24.11.2010 21:28
CroVandal kaže...

pa da znam za sto se koriste ali eto nisam imao niti jednu pri ruci pa sam probao pes :-) zamisli cod sa ovim!

Jednom sam tako igrao Serious Sam. Splitscreen. Buraz dobio tipkovnicu i misa, a ja tipkovnicu + joystick (joystick je imao ulogu misa). Moram ti priznati da se nisam bas naigrao. Mazohizam cisti...

 

Ali sam igrao i Dirt truck racing sa palicom i iako je osjecaj bio cudan, moram priznati da je zapravo preciznost bila veoma dobra i dalo se igrati :)