T700 uto 19.11.2019 10:30

Imam vani pokraj nekog teksta led svijetla i zanima me

što bi trebao tj kako se zove na ebayu ili aliexpresu čip tj komad elektronike koji bi treperio ili da kažem omogučio da led svijetla rade kao žmigavac.

 

Dakle 12v struja, dvije žice ali bi ja te dvije žice spojio ili dao zalemiti dvije odgovarajuče waterproof utičnice u to, i naravo čip bi morao biti isto u nekom waterproof kućistu jer bude to bilo vani.

 

Htio bi mogučnost podešavanja intervala žmiganja u milisekudama ili sekunde.

 

Razlog zašto to želim, da privučem ljude, da se okrenu prema tekstu i pročitaju moju reklamu.

 

 

Filox pon 2.12.2019 12:16
T700 kaže...

Imam vani pokraj nekog teksta led svijetla i zanima me

što bi trebao tj kako se zove na ebayu ili aliexpresu čip tj komad elektronike koji bi treperio ili da kažem omogučio da led svijetla rade kao žmigavac.

 

Dakle 12v struja, dvije žice ali bi ja te dvije žice spojio ili dao zalemiti dvije odgovarajuče waterproof utičnice u to, i naravo čip bi morao biti isto u nekom waterproof kućistu jer bude to bilo vani.

 

Htio bi mogučnost podešavanja intervala žmiganja u milisekudama ili sekunde.

 

Razlog zašto to želim, da privučem ljude, da se okrenu prema tekstu i pročitaju moju reklamu.

 

 

 Pazi ovo:

 

U Google upišeš 3 riječi: ebay led controler

 

Ponudi ti čudo toga, siguran sam da ima i toga što tebi treba i još puno više opcija za koje nisi ni znao. 

 

T700 uto 3.12.2019 13:06
Filox kaže...

 Pazi ovo:

 

U Google upišeš 3 riječi: ebay led controler

 

Ponudi ti čudo toga, siguran sam da ima i toga što tebi treba i još puno više opcija za koje nisi ni znao. 

 

 možeš li biti precizniji '?? nije ovdje riječ o rgb svijetlama, mora imati opciju podešavanje brzina itd. Lako je reći a teže je nači baš ono što tražiš.

 

 

Filox uto 3.12.2019 13:23
T700 kaže...
Filox kaže...

 Pazi ovo:

 

U Google upišeš 3 riječi: ebay led controler

 

Ponudi ti čudo toga, siguran sam da ima i toga što tebi treba i još puno više opcija za koje nisi ni znao. 

 

 možeš li biti precizniji '?? nije ovdje riječ o rgb svijetlama, mora imati opciju podešavanje brzina itd. Lako je reći a teže je nači baš ono što tražiš.

 

 

 Srećom, dosadno mi je na poslu trenutno, jer sam najbolji i sve sam završio prije drugih.   

 

Može li ti ovako nešto pomoć? Ovo je za auta, ali stroboskop je stroboskop... I 12V je.

 

https://www.ebay.co.uk/b/strobe-controller/bn_7024851709

 

(sad sam upisao druge 4 riječi u google: ebay led strobe controller)

 

Još ću malo potražit.

 

Ovo? https://www.mavis-imaging.com/en/products/illumination/strobe-controllers/?gclid=EAIaIQobChMIudGetbqZ5gIVT8ayCh0xQw56EAAYASAAEgKFjfD_BwE

 

Malo izgleda skuplje i profesionalnije, ali ne vidim cijenu nigdi.

fer-de-lance uto 3.12.2019 13:36

Samo kaj sa strobe kontrolerom ne bude imao mogućnost namještanja frekvencije, a kaže da mu to treba.

Onda mu je najbolje neki jednostavni 555 signal generator, premda je limitiran na nekih cca. 20 mA, ali ako treba za veću amperažu onda doda na izlaz neki N-MOSFET pa na njega spoji ledice.