Mentalist pon 22.11.2010 13:59

Imam problem, jutros je par puta nestajalo struje i frizider se naduvao.

 

Ne znam koji je tocno model, no star je oko 10 godina, Gorenje je. Tek sam dosao iz skole pa ne znam u kojem vremenskom intervalu se to desavalo.

Mentalist pon 22.11.2010 14:06
jojo_surf kaže...

tako se i jogurt ili mlijeko napuse ako ima previse kondezacije ili kako vec, a mozda mu je istekao i rok trajanja.

 

pogledaj na pozadini "Upotrebljivo do: ..."  {#}

 

Nije ovo sala, mozda mi kucu raznese!

xxxxx pon 22.11.2010 14:09
Mentalist kaže...
jojo_surf kaže...

tako se i jogurt ili mlijeko napuse ako ima previse kondezacije ili kako vec, a mozda mu je istekao i rok trajanja.

 

pogledaj na pozadini "Upotrebljivo do: ..."  {#}

 

Nije ovo sala, mozda mi kucu raznese!

Neće raznjet kuću ako u njemu nema nitroglicerina.

 

Zovni nekog starijeg da ispita situaciju, ne diraj ništa.

dis4st3r pon 22.11.2010 14:10
Mentalist kaže...
jojo_surf kaže...

tako se i jogurt ili mlijeko napuse ako ima previse kondezacije ili kako vec, a mozda mu je istekao i rok trajanja.

 

pogledaj na pozadini "Upotrebljivo do: ..."  {#}

 

Nije ovo sala, mozda mi kucu raznese!

a sigurno će ti frižider raznijeti kuću... ištekaj ga iz struje i reci starcima neka ga odnesu na popravak {#}

jojo_surf pon 22.11.2010 14:13
Mentalist kaže...
jojo_surf kaže...

tako se i jogurt ili mlijeko napuse ako ima previse kondezacije ili kako vec, a mozda mu je istekao i rok trajanja.

 

pogledaj na pozadini "Upotrebljivo do: ..."  {#}

 

Nije ovo sala, mozda mi kucu raznese!

a ko zna koliko to vec tako dugo stoji, a ti si tek sad primjetia. mozda par mjeseci,godina itd.

 

a i 10 god je jako dugo, mislin da je vrijeme za novi xD jer garanciju na njega nemas vise, a servis ce te opeljusit.

Mentalist pon 22.11.2010 14:17
jojo_surf kaže...

a ko zna koliko to vec tako dugo stoji, a ti si tek sad primjetia. mozda par mjeseci,godina itd.

 

a i 10 god je jako dugo, mislin da je vrijeme za novi xD jer garanciju na njega nemas vise, a servis ce te opeljusit.

 

Ne, nije bio takav, moja mama je opsjednuta cistocom, tako da svake sedmice jednom iznese sve iz frizidera....

giga pon 22.11.2010 18:06

zbog nedostatka plina ili ti freona došlo je do pregrijavanja hladnjaka koji se nalazi na leđima frižidera oksilacija vruče hladno plastika se uvinila prema hladnom  u ovom slučaju prema unutra dakle crka ti ja slovenski hladnjak svako ulaganje  je neisplativo zamjeni hladnjak i reci mami da se frižider nesmi prat svaki tjedan ili mjesec to mu škodi jer u praksi se pere jednom u 6 miseci a teperatura nikad nebi smila priko  broja 4  u zimskin uvjetima 2

 

ću naduva {#}

Diablo86 pon 22.11.2010 19:36
CroVandal kaže...

Freon je stetan koliko ja znam i izbacen je iz upotrebe zbog toga bile su ti prije reklame za proizvode bez freona i kako unistava ozon!

A amonijak se koristio prije freona, ali je izbačen jer je otrovan za ljude