Općenito o mobitelima

Kamere u smartfonima- Rasprava

ALVIN pon 7.10.2019 15:37

Vidio sam jedan video na youtube gdje lik uspoređuje CC9 i MI9T.
CC9 (europska verzija se zove Mi9 Lite) je kamerom ispala čak očito bolja od one na MI9T.

Ako je to istina onda je taj Mi9 Lite nadmoćna kupovina. Jeftiniji je, malo lakši i bolje fotka. Čak mu je i autonomija navodno malo bolja.

6,4" mi je preveliko za primarni mob, ali inače bi mi ovo bila prva opcija

ocean77 uto 8.10.2019 11:45

Ja sam iz tog testa izvukao zakljucak da je sada pravo vrijeme za P30 PRO jer u ničemu bitnom ne zaostaje, a prednost je niza cijena i nema brige sa Google servisima...a jos bolje, mislim da je sada sazrijelo vrijeme za Mate 20 PRO koji je cijenim dosao na oko 3900 Kn u trgovinama, a kamera mu je popeglana da ja koji sam inace vrlo kritican nemam zamjerki.On je fotke imao dobre i kada je izasao, a kroz update mu je i video toliko poboljsan da ni tu nema nikakvih zamjerki...dodatan bonus u odnosu na Mate 30 PRO je bolji QHD ekran.

zvonac uto 8.10.2019 12:54
ocean77 kaže...
Ja sam iz tog testa izvukao zakljucak da je sada pravo vrijeme za P30 PRO jer u ničemu bitnom ne zaostaje, a prednost je niza cijena i nema brige sa Google servisima...a jos bolje, mislim da je sada sazrijelo vrijeme za Mate 20 PRO koji je cijenim dosao na oko 3900 Kn u trgovinama, a kamera mu je popeglana da ja koji sam inace vrlo kritican nemam zamjerki.On je fotke imao dobre i kada je izasao, a kroz update mu je i video toliko poboljsan da ni tu nema nikakvih zamjerki...dodatan bonus u odnosu na Mate 30 PRO je bolji QHD ekran.

Jel kamera na M20P u rangu P30P? Sad kad je kamera sređena na M20P?

kbenzema uto 8.10.2019 19:59
ocean77 kaže...

Samo kaj i Huawei sve više drži cijenu, još uvijek je P30 PRO oko 4000kn na njuškalu...stvarno su te cijene pretjerane u današnje vrijeme. 

Dud pet 11.10.2019 10:33

Pozdrav ljudi, zna li netko koja verzija G-cama je najbolja za Android 6. Riječ je o starom mobu Doogee y6 koji super radi još uvijek samo bi bilo lijepo da mu kamera bar malo bolje radi.