Anđeo bez falinge pet 29.11.2019 16:41

 dobra večer ?

15. 12. 2019. mi istječe dvogodišnja ugovorna obaveza s tele 2 pa me zanima gdje bi mi bilo najpovoljnije, najbolje i najjeftinije prijeći.

iz Teleta su mi ponudili zločestu ponudu, skoro istu kao i 2017 pa sam ih odmah odbacio....

 

treba mi mjesečno nekih 4/5 Gb interneta, oko 500 min razgovora zajedno sa sms-om i ništa više...

 

dakle, da je jeftino, jer nisam zahtjevan.. (može ugovor na 2 godine)

što se nudi ?

wyks pet 29.11.2019 17:00

Svakako preporucam da prvo provjeris jacinu signala, jer meni na dvije lokacije u kojima zivim postoje drasticne razlike u jacini - u sobi i uredu uopce nisam imao A1/Tomato signal dok je tele 2 bio ok, dok u stanu i uredu u Zagrebu je A1 fenomenalan, ali je Tele2 osrednji.

 

Na kraju sam uzeo Tele2 jer mi stvarno nekad treba puno mobilnog interneta.

 

Do prije mjesec dana sam bio na Tomato - za 130 kuna, bez ugovorne obveze - 30 000 jedinica pa trosis kako ti pase - meni je bilo super dok sam zivio u Dubrovniku, jer ne pricam toliko pa sam imao vise neta, no presudilo je to sto cu slijedece godine provoditi vise vremena na prvoj lokaciji gdje je A1/Tomato signal katastrofalno los, a to si u uredu ne mogu dopustiti.

 

Tomato je isto ok zato sto mozes uzeti na par mjeseci bez ugovorne obaveze, pa kad se potrefi neka druga bolja prilika samo se prebacis bez puno problema.

 

izzy007 sub 30.11.2019 08:56

Kako reče kolega iznad, provjeri prvo signal. U gradu će vjerojatno svi biti zadovoljavajući, ali na selima i ne baš. Ja sam koristio i Bonbon i Simpu i A1, svi na bonove, i A1 ima najbolji signal. Trenutno koristim A1 na bonove, Za Chill tarifa, 85kn mjesečno, 5GB prometa, 1000min i sms i to BEZ USPOSTAVE POZIVA, što je meni bilo ključno. Sve što ne potrošiš se prebacuje u idući mjesec. Bon kupuješ Master karticom online i dobiješ dodatne kune i megabajte tako da ti tarifa onda niti nije 85kn mjesečno već manje.

dasan čet 23.7.2020 00:52

Pozdrav može neki savjet

Dugogodišnji sam bonaš tele2 u 2ipol mj pottošim oko 100kn.Na svaku prvu mjesečnu nadoplatu od 100 dobijem  +50kn..Onda uključim taraifu slagalicu za 55kn i dobijem 200min i 2gb neta.Minute slabo i trosim rijetko pređem preko 20min mjesec.A i net mi je taman posto imam kuci wifi.

Šta mi predlažete dal drugi operater tarifa pretplata ?

x360gamer pon 30.11.2020 06:42

Po meni trenutno BB tarifa je tele 2 na bonove.
Jedini uvjet je da se spojite s još nekim tko je na bonove u tele 2, bilo postojeći, bilo da prenesete broj.
Slagalica za 85 kn mjesečno, dobije se 1000 jedinica i 12 GB (6+6).
Pogledajte za više info: tele 2 stranica, promocija GIGATELJ.

Također, bon se uzme preko njihove stranice, pa se dobije još dodatnih 1 GB za 100 kn nadoplate bona. Učlani se u onaj njihov neki klub, pa se i tu skupljaju dodatni GB.
Uglavnom, za 85 kn mjesečno se nakupi preko 13 GB neta i 1000 min/SMS. Po meni stvarno vrhunski.
Problem može biti jedino signal, kako je netko napisao