Općenito o mobitelima

Zamjena HTC Wildfire za Nokiu X6 16 GB

Mitsuoka uto 23.8.2011 20:24
r3c0d kaže...

Da sam ja na tvome mistu ja bi mu da nokiu za htc. Razlog je zato što je nokia na symbianu a htc na androidu meni je android bolji), te htc ima jači procesor.

Procesor je sasvim nebitna stavka tu. Nokia X6 je bolji mobitel. Nemoj mijenjat mobitel.

Blacky_RI uto 23.8.2011 21:00

Usporedba :
-ista veličina ekrana, Nokia + veča rezolucija
-iste kamere Nokia + bolja optika
- OS + HTC
- memorija + Nokia, makar mi je i 8 GB sa HTC-om i više no dovoljno = izjednačeno

- CPU + HTC
- brzina + HTC

Mitsuoka uto 23.8.2011 21:38
Blacky_RI kaže...

Usporedba :
-ista veličina ekrana, Nokia + veča rezolucija
-iste kamere Nokia + bolja optika
- OS + HTC
- memorija + Nokia, makar mi je i 8 GB sa HTC-om i više no dovoljno = izjednačeno

- CPU + HTC
- brzina + HTC

CPU ti nema veze tu jer je Android tako da X6 na kraju ispadne i brza iako je sporiji CPU i manje RAMa, pogotovo jos uz ono smece od ekrana...

lzgr uto 23.8.2011 21:53
Blacky_RI kaže...

Ali šta bi rabljeno sad mogao dobiti do max 1400 kn 

Desire ako se jako potrudiš tražeći i cjenkaš se (spusti cijenu na 1200 pa dođite do cifre od 1400, imam iskustva u tome, bio 2 put u africi)

Neznam kako stoji stanje sa HD2,al tu je nedje cijena

 

Mitsuoka uto 23.8.2011 21:55
Blacky_RI kaže...

Ne kontamo se mi.

Prodam HTC i onda bih imao nekih 1300 - 1400 kn max, šta bi se za te novce moglo nači, a da je rabljeno ?

a tooooo govoris hhahahha... ja sam mislio da telis wildfire prodat za te pare {#} pokusaj ga uvalit za 1000 i onda ako uspijes za 1500 Motorolu Defy, SE X10, Desire

max1919 uto 23.8.2011 22:00
Blacky_RI kaže...

Ne kontamo se mi.

Prodam HTC i onda bih imao nekih 1300 - 1400 kn max, šta bi se za te novce moglo nači, a da je rabljeno ?

1. za te pare ne budes prodao wildfire

2. za te pare za koje prodas wildfire dobijes opet mob u cijenovnom rangu wildfire-a ( i tvoje x6)

3. ne isplati se mijenjati jer nokia je mob na kojem sve više manje šljaka, znam za symbian i sve to, ALI wildfire-u je isteklo vrijeme, hardware je star a niti kad je bio nov neije pokretao bog-zna-što, nokia vrti sve sto je programirano za nju, a wildfire sve manje i manje. nokia ima dobre multimedijalne mogučnosti a wildfire ? ima što? procesor (?)- zastario, RAM (?) - premali, OS (?)- sta ti vrijedi ako steka

 

 

 

ovo je moje mišljenje.... ali pošto sam petljao ponešto po oba moba (po wildfire-u više) mislim da je barem malo opravdano