Općenito o mobitelima

Sim kartica zapela u utoru Sony xperia

crni pauk uto 14.5.2013 16:11

E ovako kupio sam sony xperiu e i uguro sam nutra oni mini karticu ( tele 2 ) i sad ju nemogu van izvaditi ima ko kakvu ideju?? Probo sam sa iglom i neide van :S pliz pomagajte mobitel je stari 7 sati a garancija mi više ne vrijedi pošto sam probo i rastaviti mobitel :S 

Edit : Ne kužim stvarno čemu td , ja sam postavio samo svoje pitanje ne trollam ni ništa, a svakome se valjda jednom u životu može dogoditi neka glupost.Samo tražim treći način da ga ne moram nositi u servis možda tko ima kakvu ideju...  

Cellphoneguy pet 26.9.2014 16:58

Dakle, ja sam imao identican problem i to sa Sony Ericsson C902 :/

Znaci, treba vam drzac registratora, igla i mali šrafciger.

Dodjite do utora za sim karticu kroz utor za memorijsku karticu koristeci iglu

i lagano ju gurajte prema van. Izvadite iglu iz utora za memorijsku

karticu i držačem za registrator pritisnite kontakte u utoru za sim karticu

i lagano ju gurajte prema van malo s lijeve, malo s desne strane.

 

Nadam se da vam je ovaj post bio koristan :))

 

Pozz

dax-lax uto 27.6.2017 11:16
Nema veze s vezom kaže...

Znači kupio sam Sony Xperiu E5 prije par dana i nikako da izvadim utor za sim karticu.. Pokušavao sam sa pincetom i noktom ali nikako da zahvatim utor... Ako je netko ima iskustva s tim moze pomoć? Hvala

Na što točno misliš, na onaj sim tray/nosač sim kartice? Ako je tray u pitanju, ne razumijem kako ga ne možeš izvadit. Noktom ili spajalicom ga podbodeš i izvučeš van. Postoji mogućnost da je netko prije uništio sim čitać i nožice su se zacvikale u tray pa zato nejde van. Ako je uređaj nov, nosi na reklamaciju.