Općenito o mobitelima

Samsung Pixon vs HTC Touch Hd vs?

CrazySmoke sub 24.1.2009 23:59

Kupujem novi mobitel.

Htio bih kupiti nekog osjetiv na dodir, da ima dobru kameru i mnogo mogučnosti - aplikacija...

Malo sam gledao na netu i pronašao ove gore navedene...Što mislite o tim mobitelima? Znate li možda vi kojeg boljeg?

HCSC ned 25.1.2009 00:07

MOLIM?

 

Uspoređuješ ne usporedive pojmove WM vs. dummy. Ukratko BOLJI je HTC Touch HD, trenutno NAJBOLJI WM uređaj na tržištu. Kupi njega i nećeš sigurno pogriješiti, ma što god tebi to predstavljalo ili ne ovo što ti pišem ali za HTC imaš daleko, daleo veći broj aplikacija i osobne prilagodbe samog uređaja vlastitim potrebama, ono što ti tražiš.

 

Usporedbe radi, neznam ni sam ali razlika dan i noć u svemu i sve u korist HTC-u osim kamere, što je manje bitno.

macgyver ned 25.1.2009 00:13

Ja bi ti preporucio Samsung i8510 INNOV8, ima 8MP kameru i symbian, tako da ces moci instalirati hrpu aplikacija, jedino nema touchscreen, ne znam zasto ti je to bitno, ali ja mislim da je ovaj bolji od navedena 2

 

 

Sony Ericsson c905 je jos bolji od njega, ali je dummy, pa neces moci instalirati tolko aplikacija kolko na ove

CrazySmoke ned 25.1.2009 00:13
HCSC kaže...

MOLIM?

 

Uspoređuješ ne usporedive pojmove WM vs. dummy. Ukratko BOLJI je HTC Touch HD, trenutno NAJBOLJI WM uređaj na tržištu. Kupi njega i nećeš sigurno pogriješiti, ma što god tebi to predstavljalo ili ne ovo što ti pišem ali za HTC imaš daleko, daleo veći broj aplikacija i osobne prilagodbe samog uređaja vlastitim potrebama, ono što ti tražiš.

 

Usporedbe radi, neznam ni sam ali razlika dan i noć u svemu i sve u korist HTC-u osim kamere, što je manje bitno.

 Ali meni je kamera bitna, ovako već odavno kupio htc.
HCSC ned 25.1.2009 00:28

ako ti je kamera bitna HTC zaobiđi, predpostavljam da te neće zadovoljiti, dok meni i nije to važna stavka mobitela. Znači preostaje ti Samsung, ali ja još uvijek ti preporučujem HTC.

 

Od ostalog, dobra kamera + TS: SE Xperia (mislim da je OK kamera), SE G900, Samsung Omnia, uostalom otiži na GSMArenu i pogledaj si neke od navedenih mobitela, većina ima i review + prikaz kvaliteta uslikanih slika pa si najbolje sam vidi i odluči, što je tebi zadovoljavajuće. Pritom pixseli nisu presudni. Nego pogledaj tko daje kakvu fotografiju, imaš to.