Makavelii sub 12.1.2013 15:00

Mislim da nasljednik vrlo popularnog Note II zasluzuje vec sada dobiti svoju temu.

 

Note III ce navodno imati:

Ekran: Full HD ekran (prica se o velicini ekrana od ostavljanja sadasnjih 5.5" pa sve do povecavanja dijagonale na 6.4", sto je tocno od toga jos cemo vidjeti) sa Gorilla Glass 3.

 

Procesor: Vrlo vjerojatno cemo u Note III vidjeti novo predstavljeni 8 jezgreni Exynos procesor od Samsunga sa navodnom smanjenom potrosnjom energije do 70%. Procesor kuca na taktu od 1.8 GHz no vjerojatno ce biti clockan na 2.0GHz.

 

Ram: Vjerojatno ce imati oko 3 GB rama moguce i vise.

 

Camera: Sto se tice camere glasine kazu da ce biti od 13-16 megapiksela.

 

Baterija: Vjerojatno 4000Mah.

 

Dolazak na trziste ce vjerojatno biti u jesen ove godine...

 

Mislio sam kupiti Note II no sada sve vise razmisljam o tome da pricekam dolazak Note III jer kada uzmem novi mob ne mislim ga mjenjati minimalno 2-3 godine..

 

filipvk1000 sub 12.1.2013 15:15
Makavelii kaže...

Mislim da nasljednik vrlo popularnog Note II zasluzuje vec sada dobiti svoju temu.

 

Note III ce navodno imati:

Ekran: Full HD ekran (prica se o velicini ekrana od ostavljanja sadasnjih 5.5" pa sve do povecavanja dijagonale na 6.4", sto je tocno od toga jos cemo vidjeti) sa Gorilla Glass 3.

 

Procesor: Vrlo vjerojatno cemo u Note III vidjeti novo predstavljeni 8 jezgreni Exynos procesor od Samsunga sa navodnom smanjenom potrosnjom energije do 70%. Procesor kuca na taktu od 1.8 GHz no vjerojatno ce biti clockan na 2.0GHz.

 

Ram: Vjerojatno ce imati oko 3 GB rama moguce i vise.

 

Camera: Sto se tice camere glasine kazu da ce biti od 13-16 megapiksela.

 

Baterija: Vjerojatno 4000Mah.

 

Dolazak na trziste ce vjerojatno biti u jesen ove godine...

 

Mislio sam kupiti Note II no sada sve vise razmisljam o tome da pricekam dolazak Note III jer kada uzmem novi mob ne mislim ga mjenjati minimalno 2-3 godine..

 

Odakle ti sve te "informacije" ili bar glasine?
3 GB RAM-a? Odakle ti to'
Za bateriju vjerujem,jer velik je i stane velika baterija..

Prije bih reko 2 GB RAM-a,13mpx kamera,taj novi procesor al ekran max. 6"

Makavelii sub 12.1.2013 15:47
filipvk1000 kaže...
Makavelii kaže...

Mislim da nasljednik vrlo popularnog Note II zasluzuje vec sada dobiti svoju temu.

 

Note III ce navodno imati:

Ekran: Full HD ekran (prica se o velicini ekrana od ostavljanja sadasnjih 5.5" pa sve do povecavanja dijagonale na 6.4", sto je tocno od toga jos cemo vidjeti) sa Gorilla Glass 3.

 

Procesor: Vrlo vjerojatno cemo u Note III vidjeti novo predstavljeni 8 jezgreni Exynos procesor od Samsunga sa navodnom smanjenom potrosnjom energije do 70%. Procesor kuca na taktu od 1.8 GHz no vjerojatno ce biti clockan na 2.0GHz.

 

Ram: Vjerojatno ce imati oko 3 GB rama moguce i vise.

 

Camera: Sto se tice camere glasine kazu da ce biti od 13-16 megapiksela.

 

Baterija: Vjerojatno 4000Mah.

 

Dolazak na trziste ce vjerojatno biti u jesen ove godine...

 

Mislio sam kupiti Note II no sada sve vise razmisljam o tome da pricekam dolazak Note III jer kada uzmem novi mob ne mislim ga mjenjati minimalno 2-3 godine..

 

Odakle ti sve te "informacije" ili bar glasine?
3 GB RAM-a? Odakle ti to'
Za bateriju vjerujem,jer velik je i stane velika baterija..

Prije bih reko 2 GB RAM-a,13mpx kamera,taj novi procesor al ekran max. 6"

  Prikupljene glasine divljem interneta. No minimalno 3 GB rama na Note III je i logicno ako ce S4 imati 3 GB rama a Note je nista drugo nego "nabildana" verzija S modela mobitela..

ATJLučko sub 12.1.2013 16:05

Munje i gromovi {#} {#}, baš si me pretekao sa objavom ove i ovakve teme, ali neka, sa slikom si me više nego dvostruko obradovao {#} !!!!

 

Prema mojim saznanjima i očekivanjima SGN III će izglredati ovako;

Ekran; dijagonala 6.3 incha sa full HD rezolucijom 1920x1080p;

RAM; najmanje 4GB RAM-a, ne bi me začudilo i više;

Memorija; unutarnja klasika 16GB, 32GB, 64GB možda i 128GB, dočim ona na SD kartici bi mogla stvarno ići do 128GB;

OS; Android Key Lime Pie 5.0;

Kamera; najmanje 12MP što ne spriječava da odu i over 16GB, pitanje je koliko je to potrebno;

Bakterija; načuo sam da će možda ići i over 4000 mAh, možda i do 4400 mAh ili čak 4800 mAh; 

Kućište; obzirom na povećanje gabarita, navodno bi se moglo prijeći na izradu aluminijskog kućišta, naravno, ovdje se radi o nekakvoj aluminijskoj leguri;

 

I to je to uglavnom NAJBITNIJE, no onim što sam vidio i uočio na slikama koje si stavio, uočavam straga stereo zvučnike ( KONAČNOOOOO {#} {#} ) ali i nešto tipa stereo mikroone na prednjoj strani, što je jedan od WOW efekata, barem za mene, obzirom takvo nešto nisam vidio ali baš nigdje!!!!

 

I da, na kraju, ne bih se okladio da će ipak doći na jesen, prije oko ili još prije poslije nove 2014 godine, moje procjenjivanje {#} !!!!

 

Evo neki od linkova;

http://www.techradar.com/news/mobile-computing/tablets/samsung-galaxy-note-3-could-pack-a-huge-6-3-inch-screen-1119021

http://bgr.com/2012/12/13/galaxy-note-iii-release-date-rumor/

http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-3-6-3-inch-galaxy-s4-launch-mwc-139484/

Evo link sa detaljima oko Samsung Galaxy Note X modela;

http://www.androidauthority.com/samsung-galaxy-note-x-concept-phablet-that-will-be-115389/

 

KISS sub 12.1.2013 16:06
Makavelii kaže...

Mislim da nasljednik vrlo popularnog Note II zasluzuje vec sada dobiti svoju temu.

 

Note III ce navodno imati:

Ekran: Full HD ekran (prica se o velicini ekrana od ostavljanja sadasnjih 5.5" pa sve do povecavanja dijagonale na 6.4", sto je tocno od toga jos cemo vidjeti) sa Gorilla Glass 3.

 

 

6,4" ekran?! pa to se pretvara iz mobitela u tablet. čini mi se da će prije napraviti mobitel za yebenog yetija nego za ljude

Makavelii sub 12.1.2013 16:15
KISS kaže...
Makavelii kaže...

Mislim da nasljednik vrlo popularnog Note II zasluzuje vec sada dobiti svoju temu.

 

Note III ce navodno imati:

Ekran: Full HD ekran (prica se o velicini ekrana od ostavljanja sadasnjih 5.5" pa sve do povecavanja dijagonale na 6.4", sto je tocno od toga jos cemo vidjeti) sa Gorilla Glass 3.

 

 

6,4" ekran?! pa to se pretvara iz mobitela u tablet. čini mi se da će prije napraviti mobitel za yebenog yetija nego za ljude

  To su glasine, moja osobna procijena je da ce ici na 5.8" ili maksimum 6.0"..

Matijasever sub 12.1.2013 17:22
ATJLučko kaže...

Munje i gromovi {#} {#}, baš si me pretekao sa objavom ove i ovakve teme, ali neka, sa slikom si me više nego dvostruko obradovao {#} !!!!

 

Prema mojim saznanjima i očekivanjima SGN III će izglredati ovako;

Ekran; dijagonala 6.3 incha sa full HD rezolucijom 1920x1080p;

RAM; najmanje 4GB RAM-a, ne bi me začudilo i više;

Memorija; unutarnja klasika 16GB, 32GB, 64GB možda i 128GB, dočim ona na SD kartici bi mogla stvarno ići do 128GB;

OS; Android Key Lime Pie 5.0;

Kamera; najmanje 12MP što ne spriječava da odu i over 16GB, pitanje je koliko je to potrebno;

Bakterija; načuo sam da će možda ići i over 4000 mAh, možda i do 4400 mAh ili čak 4800 mAh; 

Kućište; obzirom na povećanje gabarita, navodno bi se moglo prijeći na izradu aluminijskog kućišta, naravno, ovdje se radi o nekakvoj aluminijskoj leguri;

 

I to je to uglavnom NAJBITNIJE, no onim što sam vidio i uočio na slikama koje si stavio, uočavam straga stereo zvučnike ( KONAČNOOOOO {#} {#} ) ali i nešto tipa stereo mikroone na prednjoj strani, što je jedan od WOW efekata, barem za mene, obzirom takvo nešto nisam vidio ali baš nigdje!!!!

 

recite vi meni cemu 4GB ram-a? ja na laptopu imam 4 i projektiram sa autocad 3D ko zmaj, rabim visual studio 2012...ma sve...sta ce na "mobitelu", ako se tako moze uopce vise zvat, te karakteristike. Moje misljenje je da ne znaju sta tocno izmisliti, nemaju originajlih ideja, pa nabriju mob sa nekim nepotrebnim stvarima...na mojoj xperiji koja ima ekran od skoro 300ppi, ne mozes vidjeti pixel golim okom...cemu ta strasna brojka ppi?...cemu 6 incha? onda uzmite nexus 7. jedan ich vise manje ista stvar...kome treba vise od 32 gb? to mi nije jasno...1200 pjesama okupiraju 5 gb...filmovi po gb svaki...hocete mozda imati videoteku na mobitelu? cemu 12 mpx? ako netko zeli stvarno fotografirati, ima profesionalne fotoaparate koji i nakon 10 godina budu radili kao prvi dan.gdje bi vi prikazivali te vase slike da vam treba rezolucija od cak 4000x3000?? za bateriju, ok. to je jedna stvar sto vidim da je potrebna, iako bi bilo cudno da tablet nema kao minimum 4000mAh. niti jedan mobitel nema cisti aluminij. sve su to legure. da odete u jednu zeljezariju, nebi mogli dobiti cisti aluminij. a stereo zvucnici, isto jedna "fantasticna" stvar, usudio bi se reci "revolucionarna"...ja ne znam kako bi prezivio bez tog fantasticnog stereo zvuka koji proilazi iz "snaznih" zvucnika mobitela od mozda 0.5 W, ako i toliko. stereo mikrofoni, ista prica...toga se trebalo sjetiti. mora da je covjek koji je ubacio stereo mikrofone neki veci genije. za kraj, nema tu nicega sto bi nekoga razumnog i koji ima imalo mozga ostavilo iznenadjenoga. samo hrpa hardware koji nicemu ne sluzi. gledajuci karakteristike xperije Z, uocavam nesto sto vrijedi spomenuti, a to je da je vodootporan. to je jedna stvar sto bi se mogla reci koliko toliko originalna.

Makavelii sub 12.1.2013 17:52
Matijasever kaže...
ATJLučko kaže...

Munje i gromovi  {#}  {#}, baš si me pretekao sa objavom ove i ovakve teme, ali neka, sa slikom si me više nego dvostruko obradovao  {#}  !!!!

 

Prema mojim saznanjima i očekivanjima SGN III će izglredati ovako;

Ekran; dijagonala 6.3 incha sa full HD rezolucijom 1920x1080p;

RAM; najmanje 4GB RAM-a, ne bi me začudilo i više;

Memorija; unutarnja klasika 16GB, 32GB, 64GB možda i 128GB, dočim ona na SD kartici bi mogla stvarno ići do 128GB;

OS; Android Key Lime Pie 5.0;

Kamera; najmanje 12MP što ne spriječava da odu i over 16GB, pitanje je koliko je to potrebno;

Bakterija; načuo sam da će možda ići i over 4000 mAh, možda i do 4400 mAh ili čak 4800 mAh;

Kućište; obzirom na povećanje gabarita, navodno bi se  moglo prijeći na izradu aluminijskog kućišta, naravno, ovdje se radi o nekakvoj aluminijskoj leguri;

 

I to je to uglavnom NAJBITNIJE, no onim što sam vidio i uočio na slikama koje si stavio, uočavam straga stereo zvučnike ( KONAČNOOOOO {#}  {#}  ) ali i nešto tipa stereo mikroone na prednjoj strani, što je jedan od WOW efekata, barem za mene, obzirom takvo nešto nisam vidio ali baš nigdje!!!!

 

recite vi meni cemu 4GB ram-a? ja na laptopu imam 4 i projektiram sa autocad 3D ko zmaj, rabim visual studio 2012...ma sve...sta ce na "mobitelu", ako se tako moze uopce vise zvat, te karakteristike. Moje misljenje je da ne znaju sta tocno izmisliti, nemaju originajlih ideja, pa nabriju mob sa nekim nepotrebnim stvarima...na mojoj xperiji koja ima ekran od skoro 300ppi, ne mozes vidjeti pixel golim okom...cemu ta strasna brojka ppi?...cemu 6 incha? onda uzmite nexus 7. jedan ich vise manje ista stvar...kome treba vise od 32 gb? to mi nije jasno...1200 pjesama okupiraju 5 gb...filmovi po gb svaki...hocete mozda imati videoteku na mobitelu? cemu 12 mpx? ako netko zeli stvarno fotografirati, ima profesionalne fotoaparate koji i nakon 10 godina budu radili kao prvi dan.gdje bi vi prikazivali te vase slike da vam treba rezolucija od cak 4000x3000?? za bateriju, ok. to je jedna stvar sto vidim da je potrebna, iako bi bilo cudno da tablet nema kao minimum 4000mAh. niti jedan mobitel nema cisti aluminij. sve su to legure. da odete u jednu zeljezariju, nebi mogli dobiti cisti aluminij. a stereo zvucnici, isto jedna "fantasticna" stvar, usudio bi se reci "revolucionarna"...ja ne znam kako bi prezivio bez tog fantasticnog stereo zvuka koji proilazi iz "snaznih" zvucnika mobitela od mozda 0.5 W, ako i toliko. stereo mikrofoni, ista prica...toga se trebalo sjetiti. mora da je covjek koji je ubacio stereo mikrofone neki veci genije. za kraj, nema tu nicega sto bi nekoga razumnog i koji ima imalo mozga ostavilo iznenadjenoga. samo hrpa hardware koji nicemu ne sluzi. gledajuci karakteristike xperije Z, uocavam nesto sto vrijedi spomenuti, a to je da je vodootporan. to je jedna stvar sto bi se mogla reci koliko toliko originalna.

  Cudni ste mi svi vi protivnici razvoja. Ako se moze dobiti bolji hardware iz godine u godinu za prakticki istu cijenu jer je cijena top mobitela vise manje ista zasto nebi? Zasto stagnirati na istom hardware-u 10 godina? Vi bi svi nesto originalno? Pa uz sve sto danasnji moibiteli posjeduju navedite sto vam na njima fali? Sto je to originalno sto treba izmisliti?

Kill Frenzy sub 12.1.2013 18:02
Makavelii kaže...

  Cudni ste mi svi vi protivnici razvoja. Ako se moze dobiti bolji hardware iz godine u godinu za prakticki istu cijenu jer je cijena top mobitela vise manje ista zasto nebi? Zasto stagnirati na istom hardware-u 10 godina? Vi bi svi nesto originalno? Pa uz sve sto danasnji moibiteli posjeduju navedite sto vam na njima fali? Sto je to originalno sto treba izmisliti?

idu u krivom smjeru....nek poliraju software i bateriju i po meni kameru.sta ce mi sto giga svega kad mob tu i tamo zatrza bez obzira na bjesni procesor i stajaznam(imao sam hox pa znam sta pricam).sa ovim karakteristikama koje imaju danasnji top modeli trebali bi radit savrseno glatko a to bas i nije slucaj.

Izzy sub 12.1.2013 18:33

Meni je drago čuti da se čitava informatička industrija tako brzo razvija i nikako nisam protiv napretka, ali ipak ne mogu ne reći da je to za mene preseravanje (ispričavam se na izrazu, ali tako je).

Evo, neka mi netko kaže naziv softvera za Andriod koji može iskoristit sve 4 jezgre procesora? I što on radi? I onda još najavljuju osmerojezgrene procesore.

Iskreno, meni trenutno jedino pada na pamet reprodukcija HD/FullHD videa i eventualno emulatori za PS1/2 igre (jesam se dobro izrazio?) kao nešto što opterećuje sve 4 jezgre mobilnog procesora. Ili je već sada moguće spojiti mobitel na recimo FullHD TV i kontroler u isto vrijeme, pa igrati neku igru što bi zahtjevalo takvu snagu? Znam da je moguće spojiti mobitel na TV i kontroler/miš/tipkovnicu, ali koliko znam ne u isto vrijeme to dvoje.

Makavelii sub 12.1.2013 18:46
Izzy kaže...

Meni je drago čuti da se čitava informatička industrija tako brzo razvija i nikako nisam protiv napretka, ali ipak ne mogu ne reći da je to za mene preseravanje (ispričavam se na izrazu, ali tako je).

Evo, neka mi netko kaže naziv softvera za Andriod koji može iskoristit sve 4 jezgre procesora? I što on radi? I onda još najavljuju osmerojezgrene procesore.

Iskreno, meni trenutno jedino pada na pamet reprodukcija HD/FullHD videa i eventualno emulatori za PS1/2 igre (jesam se dobro izrazio?) kao nešto što opterećuje sve 4 jezgre mobilnog procesora. Ili je već sada moguće spojiti mobitel na recimo FullHD TV i kontroler u isto vrijeme, pa igrati neku igru što bi zahtjevalo takvu snagu? Znam da je moguće spojiti mobitel na TV i kontroler/miš/tipkovnicu, ali koliko znam ne u isto vrijeme to dvoje.

  Sto se tice novog 8 jezgrenog procesora to je ustvari sustav od dva SoC-a. Svaki sa po cetri jezgre, jedan koji ce raditi kada je mob u standby-u i kada se ne radi nista zahtjevno i napredno radi ustede energije, i drugi jaci koji je ovdje radi performansa i paliti ce se samo kada ce se izvoditi nesto zahtjevno sto ce zahtjevati dodatnu procesorsku snagu..

ATJLučko sub 12.1.2013 19:04
Kill Frenzy kaže...
Makavelii kaže...

  Cudni ste mi svi vi protivnici razvoja. Ako se moze dobiti bolji hardware iz godine u godinu za prakticki istu cijenu jer je cijena top mobitela vise manje ista zasto nebi? Zasto stagnirati na istom hardware-u 10 godina? Vi bi svi nesto originalno? Pa uz sve sto danasnji moibiteli posjeduju navedite sto vam na njima fali? Sto je to originalno sto treba izmisliti?

idu u krivom smjeru....nek poliraju software i bateriju i po meni kameru.sta ce mi sto giga svega kad mob tu i tamo zatrza bez obzira na bjesni procesor i stajaznam(imao sam hox pa znam sta pricam).sa ovim karakteristikama koje imaju danasnji top modeli trebali bi radit savrseno glatko a to bas i nije slucaj.

Generalno boldao sam cijeli post, a lamentirati ću po detaljima!

 

Idu u krivom smjeru kažeš, kasnije kao elaboriraš što i kako, ali doći ću i do toga, sada se zaustavljam na ovome prvome, uvodu!

Što je onda pravi smjer po tebi, samo za sebe rečeno, meni je pravi smjer kada učinim nešto što će drugi "must have" kopirati, čisti primjer prvi IPhone. Rekao tko god što rekao, koncepcijski su oni prvi napravili nešto što su generalno smartphone i oni manje smartphone slijednici danas, na moje/naše opće zadovoljstvo! Zar bi originalni IPhone ili SGS bili bolji da imaju samo reinkarnacije sa jačom bakterijom i jačom/novijim sotware-om, teško, iskreno sumnjam samo tako, a da kameru niti ne spominjem jer na tebe jednoga a barem je 199 onih kojima je kamera, nešto usputno, obzirom baš se i ne rade neke kvalitetne slike, a unutar tih 199 je a barem 19, uključujući i mene kojima baš kamera i nije PREbitna, da bih sa njom slikavao ne znam što, zalaske sunca ili mjesečinu i onda slao za natječaj u National Gegraphic!

 

Poliranje software-a, pa se opet vraćam na IPhone ili SGS, hajmo zamisliti da su IPhone Mercedes-Benz 190E 2.5-16 Evolution II iz 1991 godine a SGS BMW M3 kockica, sada me zanima, kako bi stavio motore iz današnjih C63 AMG i BMW M3 modela stavio u onu karoseriju, da ne spominjem vratilo, elektroniku, gume, pa čak i kvaliteta goriva, vrlo vjerojatno nikako, a tu se nadovezujem na poliranje bakterije!? Što misliš da li bi tehnologija izrade bakterije za SGS IV ili SGN III/X bila 100% podesna za SGS, nekako mi se čini da bi moooožda se moglo pripasat, ali uz kakve mađioničarske trikove, počevši od ćelija, napona, pa i samog ekrana!

 

Kažeš "imao si" HOX, pa znaš što pričaš, bez neke zle primisli, obzirom sam EX HTC DHD, i sam znam pozitivne i još više negativne strane, daj nabaci neku rečenicu na HOX, da i ti opravdaš da sam ispravno postupio kada nisam i ja kupio ga, osim možda overlockanog HOX+, naime, jedan kolega forumaš mi je kazao kako se njemu čini da je ovo bit i smisao kako je u samom početku HOX trebao izgledati, a ono ekipa ga u samom nisko startu usrokala do cjones, i još jače!  

Što se tiče giga svega a bijesni procesor zatrza, ako sam dobro uočio nedavno, izišao je jedan ili nekoliko članaka koji obrađuju temu, da će od ove ili najkasnije iduće godine SVI koji to naravno žele i/ili mogu podnijet u sklopu razvoja inrastruktura, imati GALAXY ili GOOGLE mob, znači čist od HTC Sensa, Touch Wizza i ostalih SONY, LG, MOTOROLA, HUAWEI, ZTE i ostalih brendova, pa ti preostaje sačekati da se to ostvari, možda onda dođeš/mo na čistu brzinu jer onda na Androidu 6 ne bi trebalo valjda konačno ništa štekat!

 

Osim možda Samsung Galaxy Note II {#} !! 

Kill Frenzy sub 12.1.2013 19:31

huh....

nisam pročitao cijeli post jer mi se neda....došao sam do mercedesa i odustao...

samo kažem da se više trebaju fokusirat na sw jer je on po svemu ovome iza hw-a tj zaostaje.prevelika je razlika u sf-u i hw-u

mene je tako briga jel u mobitelu 4,8 ili 16 jezgri meni je bitno da radi fluidno.

današnji telefoni to ne rade 100% tako.imao hox,probao s3,probao note2...čitao o svemu i ponekad  se dogodi lag.nekad manje nekad više ali se dogodi a nebi smio.tko je kriv? kriv je software....

o tome govorim

polirajte software bazirajte se više na sw a to ne znači da odustanu od hw!

ATJLučko sub 12.1.2013 19:47
TonyKTM kaže...

Kako vam se da uopće pisat tolike priče? {#}

Gleć kompa, sve pa i duljina "tvojeg" posta koji si napisao govori nešto o tebi, ovako ili onako, ti si odaberi u kojem si taboru, s lijeve strane ogledala ili desne {#} !!!!

 

BTW; ako nisi nikada čuo za ovu definiciju, evo je sada; "NAJŠIRA DEFINICIJA JE ONA NAJKRAĆA" ako si skužio što je pjesnik želio reći ovim putem {#} ! 

filipvk1000 ned 13.1.2013 19:23

Kako je krenilo ja ovako vidim novi Galaxy Note III:
Procesor: 8 jezgreni na taktu od 3.0 Ghz,jer sve manje je slabo

RAM: bar 4 GB,možda i 8GB,da bude bolji multitasking

Ekran: 9" jer manje je "preprepremalo kako bi rekli za iPhone 3/4"

Android: 5.0,jer JB je pre malo fragmentiran i treba nam novi sustav

Kamera: bar 28Mpx,jer sve manje nemože biti dobro da uslikam sebe u ogledalu jedno 45 puta dok sam  otišo pišat

Kučište: Stakleno,jer svi se furaju na AjFon

Prednja kamera bar 8mpx,jer to je za kad odemo negdje di nema ogledala da se slikamo

Matijasever ned 13.1.2013 19:50
filipvk1000 kaže...

Kako je krenilo ja ovako vidim novi Galaxy Note III:
Procesor: 8 jezgreni na taktu od 3.0 Ghz,jer sve manje je slabo

RAM: bar 4 GB,možda i 8GB,da bude bolji multitasking

Ekran: 9" jer manje je "preprepremalo kako bi rekli za iPhone 3/4"

Android: 5.0,jer JB je pre malo fragmentiran i treba nam novi sustav

Kamera: bar 28Mpx,jer sve manje nemože biti dobro da uslikam sebe u ogledalu jedno 45 puta dok sam  otišo pišat

Kučište: Stakleno,jer svi se furaju na AjFon

Prednja kamera bar 8mpx,jer to je za kad odemo negdje di nema ogledala da se slikamo

hahahahahah...po mogucnosti da nekako ubace neke zvucnike od barem 100W svaki, i to dolby surround 6.1 za subwoofer-om...rezolucija ekrana QSXGA (2560x2048) sa 1000+ ppi da slucajno ne bi vidjeli koji pixel sa povecalom...baterija od 30.000 mAh da mozemo slusati nasu omiljenu muziku cak i kad se izgubimo u pustinji...ja bi u kuciste ipak umjesto stakla ubacio jedan kompozit sa ugljicnim vlaknima poput karbon-a i dodao malo titana...a po mogucnosti i padobran jer nikad ne znas kad bi ti mogao ispasti iz aviona...ovo je vise postalo ruganje, a osobe koje se pale na te gluposti, su prave budale na kojima samsung i svi ostali, prodaju istu stvar vec 2 godine...zasto oni ne bi sada stavili 8 gb ram-a? ili cak i 16...nije da ne mogu...ali to drze za slj godine, jer inace nece moci nista "novoga" staviti u Note4 itd...

lllnuclearlll sri 16.10.2013 15:04
mirkoy kaže...

Gdje se može nabaviti Samsung Galaxy Note 3 N9005 LTE od 64gb. Moze bilo koji ducan,iz bilo koje zemlje(po mogučnosti prostor Schengen-a),samo da podržava dostavu za Hrvatsku. Unaprijed zahvaljujem. (http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli/samsung-galaxy-note-3-n9005-64gb/196907.aspx)

Evo ti 32GB

 

http://www.mobileshop.eu/mobile-phones/samsung/galaxy+note+3+lte+n9005/

 

A pošto ide microSD unutra nebi ti trebao biti problem dodati još 32 ili više.

pedjat89 uto 31.12.2013 14:19

Postovani! Imam problem kod note 3 nakon instaliranja novog firmware sve radi super ali poslije root-anja tel ne mogu da instaliram app koje download preko kompa izbacuje mi stalno jedan te isti program za svaku aplikaciju! Negdje ima neka mala sitnica alli ja sam googlao i trazio ali nema uspjeha :D Hvala unapred nadam se da ovdje ima dosta ljudi koji imaju to sve u malom prstu evo slika od mene sa tim problemom! Pozdrav

pedjat89 pet 3.1.2014 17:38

Rjesio sam problem sve radi savrseno od jednom dal samo po sebi ili ne znam ni ja od cega:) Sada me i to zanima zasto od jednom sve radi savrseno?! Probavao dosta verzija firmware i svaka je bila failed u odinu, vratim svaki put poslije faild na ovu na kojoj radi ali sa greskama!!!  Tako sam se vrtio u krug i samo je od jednom sve proradilo.Dal je to moguce ili ne stvarno je dosta cudno??! Radi sve savrseno ni jednu app nisam mogao instalirati preko FileMenager. Sada cak i to a i slike i muzika koju ubacim sa PC su normalne i jasne ciste a pre su bile mutne,pune nekih roze i ljubicastih boja!!! Yeeaa!!! Moj najbolji prijatelj je sada opet tu! {#}

lllnuclearlll ned 5.1.2014 15:14

Jel ovaj telefon stane u standardni prednji džep od traperica??? Kako nosite telefon kad idete nekud? Pitanje je prvenstveno za muški spol jer ga cure uvijek mogu strpat u torbicu, al eto ja koji cijeli život nosim novčanik u desnom i mobitel u lijevom džepu ne znam kak bi se naviknuo na nešto drugo, iskreno ne znam ni što bi to drugo moglo biti jer jaknu ne nosim cijele godine, a i nije mi praktično u jakni.