mario1990 ned 11.12.2011 17:39
xXxBartmanxXx kaže...

Jel se isplati uzeti taj mobitel? Moci cu ga nabaviti za 400 kn uz pretplatu, vrijedi li, jel dobar? Cujem da ima Android OS v2.3.

Isplati se, vrijedi, dobar je..{#}

da dolazi sa 2.3 androidom. {#}

 

 

ja,vrba ned 11.12.2011 23:01
xXxBartmanxXx kaže...
MSN kaže...

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Možda i nije navala ali ih nema.Tako sam ja u 10. mjesecu naručio Nokiu C7 pa ju nisam dočekao.Sad je žena naručila ovaj Samsung ali mislim da ga neće dobiti.

xXxBartmanxXx ned 11.12.2011 23:03
ja,vrba kaže...
xXxBartmanxXx kaže...
MSN kaže...

zato jer mobitela nema nigdje, ima toliko rezervacija na mob da ces ga tesko nabaviti jer ga nema

zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Možda i nije navala ali ih nema.Tako sam ja u 10. mjesecu naručio Nokiu C7 pa ju nisam dočekao.Sad je žena naručila ovaj Samsung ali mislim da ga neće dobiti.

a jel ima Samsung Mini-a u lageru?

iceman89iceman ned 11.12.2011 23:04

Hehe, slabiji je dosta.
Na papiru po karakterstikama je dobar, ali mu je najveca i jedina mana ekran, premali je za ikakvo citanje ili pregledavanje po netu...
Za obranu minija, baterija je bolja nego na vecem bratu (valjda zbog manjeg ekrana, losijeg procesora...)

mario1990 ned 11.12.2011 23:06
xXxBartmanxXx kaže...
zar je takva navala? hmm ako ga na mogu nabaviti, cu uzeti mini, duplo jeftiniji, a nije tako slabiji..

Najbolje da odes i vidis da li ga ima, tj da li se moze narucit.

dosta je bolji od mini-a.

mirsoni pon 12.12.2011 15:43

Pozdrav

 

Razmisljam o kupovini izmedju sony xperia ray i samsung galaxy plus - moze li mi neko dati savjet koji je mobitel bolji

 

koliko sam uspio vidjeti, ovaj samsungov model nema blic - ne znam da li je to neki veliki problem

 

mario1990 pon 12.12.2011 16:06
xXxBartmanxXx kaže...

sad malo citam po netu, kazu da galaxy mini ima Android 2.2 a ne 2.3.. koji onda ima od toga?

Evo što piše na gsm areni: Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 znači može se nadograditi na 2.3

mirsoni kaže...

Razmisljam o kupovini izmedju sony xperia ray i samsung galaxy plus - moze li mi neko dati savjet koji je mobitel bolji

 

koliko sam uspio vidjeti, ovaj samsungov model nema blic - ne znam da li je to neki veliki problem

 

Galaxy plus veci ekrean 4.0 ray 3.3 

ovisi da li ti treba blic? nije to problem ako ti ne treba. za ray se planira i ICS.

 

iceman89iceman pon 12.12.2011 21:51
mario1990 kaže...
xXxBartmanxXx kaže...

sad malo citam po netu, kazu da galaxy mini ima Android 2.2 a ne 2.3.. koji onda ima od toga?

Evo što piše na gsm areni: Android OS, v2.2 (Froyo), upgradable to v2.3 znači može se nadograditi na 2.3

 

Ja imam mini-a i imam 2.3.4 službeni na njemu...

Kora sub 17.12.2011 10:48

Al nije mi jasno ovo "mobitela jednostavno nema". Kako nema, pa ako ode zaliha naruči se novo i sve 5, pa nije ovo nešta što se pravi po narudžbi, pa takve stvari idu u masovnu prodaju. Ja ga gledam da kupim, pa me zanima koliko bih čekao evo ak bi npr sad otišao u T-Centar i predbilježio se? Nekoliko dana, tjedana, mjeseci?

Kora pon 19.12.2011 22:24

Jel može netko reći onaj tko je dobio preko narudžbe koliko je čekao?

 

Meni je ženska u T-Komu u Sl Brodu rekla kako više nemaju i da dolazi početkom iduće godine a šta im to znači nemam pojma. U prvom, drugom ili trećem mjesecu?

happy89 uto 20.12.2011 15:14
Kora kaže...

Jel može netko reći onaj tko je dobio preko narudžbe koliko je čekao?

 

Meni je ženska u T-Komu u Sl Brodu rekla kako više nemaju i da dolazi početkom iduće godine a šta im to znači nemam pojma. U prvom, drugom ili trećem mjesecu?

 

Meni je danas rečeno da dolazi veća količina mobitela u 1 mjesecu :)

klinik uto 20.12.2011 23:57

ja sam na par mjesta citao da je ovaj model cesto ima gresku, tj da dok je wifi upaljen, ode u sleep mode i nemoze se upalit dok se ponovo ne izvadi baterija i vrati natrag, takoder da se restarta sam od sebe.....dali je itko jos cuo nesto o tome?