Općenito o mobitelima

Par pitanja u vezi iPhone 3G

marko009 pon 12.1.2009 23:43

imam par pitanja u vezi ajfontrige.... imam jedan jailbreakani, soft otkljucani 2.2...

 

jel se moze glazba iz kompa prebaciti na iphone preko itunesa, a da se ta glazba postavi za zvono moba?

 

imam par filmova u divx sa titlovima i htio bi ih pogledat na iphoneu, jel moguce ih nekako prebaciti na njega a da mi rade titlovi?

 

jel postoji kakve karte za iphone koje bi bile offline, dakle da ne koriste internet za vrijeme navigacije, nesto kao? svugdje sam trazio, ali ne mogu nac takve mape...

 

 

 

ivaninho uto 13.1.2009 00:27

1) Može bez problema, samo nisam siguran način.

2) Svakako radi bez problema film konvertiraš u mp4 format, odabereš font titlova i sve radi super, ja ti osobno preporučam program xilisoft koji to izvrsno i brzo radi.

3) Nažalost nema, već jako dugo kruže priče kako su i tom tom i garmin razvili aplikaciju za navigaciju, samo da ih Apple koči.

 

Pošto imaš pitanja u vezi Iphonea, preporučam ti stranicu mackorisnik.com koja ima jako kvalitetan forum o Iphoneu na kojem ćeš sigurno naći odgovor za svako svoje pitanje.

Vuce uto 13.1.2009 12:57
ivaninho kaže...

1) Može bez problema, samo nisam siguran način.

2) Svakako radi bez problema film konvertiraš u mp4 format, odabereš font titlova i sve radi super, ja ti osobno preporučam program xilisoft koji to izvrsno i brzo radi.

3) Nažalost nema, već jako dugo kruže priče kako su i tom tom i garmin razvili aplikaciju za navigaciju, samo da ih Apple koči.

 

Pošto imaš pitanja u vezi Iphonea, preporučam ti stranicu mackorisnik.com koja ima jako kvalitetan forum o Iphoneu na kojem ćeš sigurno naći odgovor za svako svoje pitanje.

 Garmin NE i neće ga ni biti, oni imaju svoj odgovor na iphone, nuviphone, ali tom tom postoji.
nCh! uto 13.1.2009 22:40

Ja sam svoj iphone nakrcao zvonima tako da sam ih obradio na audiko.net

 

Uploadajte si neki pjesmu koju bi ste htjeli i odaberite si odakle želite da počne ringtone i gdje da završi, sajt automatski odradi i fade efekte i onda samo idete na download for iphone, ubacite u itunes i syncate. Po meni najbrži i najjednostavniji način.

 

Nisam ni ja siguran za titlove ako neko zna bio bih mu zahvalan.