master4games čet 10.3.2011 16:46

Mislim si za mjesec dana kupiti iPhone 3G 8GB preko oglasa pa imam neka pitanja....nemojte,plizzzz,nemojte brisati temu ako već neka postoji....plizzzzzz....

Kada kupujem preko oglasa o čemu trebam voditi brigu...znači što ja trebam pitati prodavača da budem siguran da to nije nikakva laž jer taj iPhone 3g od 8gb-a košta 850-900 kn i star je malo više od godine dana.....jel to ok cijena za to što je to 3g i to što je 8gb-a.....

TinJurk0 čet 10.3.2011 17:01
master4games kaže...

Mislim si za mjesec dana kupiti iPhone 3G 8GB preko oglasa pa imam neka pitanja....nemojte,plizzzz,nemojte brisati temu ako već neka postoji....plizzzzzz....

Kada kupujem preko oglasa o čemu trebam voditi brigu...znači što ja trebam pitati prodavača da budem siguran da to nije nikakva laž jer taj iPhone 3g od 8gb-a košta 850-900 kn i star je malo više od godine dana.....jel to ok cijena za to što je to 3g i to što je 8gb-a.....

trebas ga pitat jel jailbrejkan, naravno na kojoj je mrezi, cjena je ok.. ali ti preporucam da dodas 300 kn i kupis 3gs.

master4games čet 10.3.2011 17:09
TinJurk0 kaže...
master4games kaže...

Mislim si za mjesec dana kupiti iPhone 3G 8GB preko oglasa pa imam neka pitanja....nemojte,plizzzz,nemojte brisati temu ako već neka postoji....plizzzzzz....

Kada kupujem preko oglasa o čemu trebam voditi brigu...znači što ja trebam pitati prodavača da budem siguran da to nije nikakva laž jer taj iPhone 3g od 8gb-a košta 850-900 kn i star je malo više od godine dana.....jel to ok cijena za to što je to 3g i to što je 8gb-a.....

trebas ga pitat jel jailbrejkan, naravno na kojoj je mrezi, cjena je ok.. ali ti preporucam da dodas 300 kn i kupis 3gs.

čekaj...znači ako je jailbrejkan jeli onda cijena treba biti veća ili manja?ja mrzim tako te jailbrejkane iPhone-e....nekužim za što to uopće služi...ja volim lijepo friški  i legalni mobitel.....ako treba evo i link od oglasa: http://www.njuskalo.hr/iphone-3g/prodajem-iphone-3g-8gb-oglas-2549507

TinJurk0 čet 10.3.2011 17:24

neznam zasto mrzis jailbrejk.. da tog nema 70 % ljudi koji sada imaju iphone nebi otisli ni na appelovu stranicu. I to sto je iphone jailbrejkan neznaci da je ilegalno, jailbrejkanje je legalizirano.  Ugl. cjena je oke ali ti ja jos stojim pri onome da sakupis jos nekih 200-300 kn i kupis 3gs. Brzi je i bolje ce ti raditi aplikacije.

master4games čet 10.3.2011 17:28
TinJurk0 kaže...

neznam zasto mrzis jailbrejk.. da tog nema 70 % ljudi koji sada imaju iphone nebi otisli ni na appelovu stranicu. I to sto je iphone jailbrejkan neznaci da je ilegalno, jailbrejkanje je legalizirano.  Ugl. cjena je oke ali ti ja jos stojim pri onome da sakupis jos nekih 200-300 kn i kupis 3gs. Brzi je i bolje ce ti raditi aplikacije.

vidio sam da je 3gs od 32 gb-a na oglasu 700 kn a taj 3g od 8gb 850kn...to ne kužim...evo pogledaj: http://www.njuskalo.hr/iphone-3gs-32-gb/iphone-3gs-32gb-dual-sim-zamjena-auto-muziku-oglas-2214706 prodaje ga za 700 kn ili mijenja da dvd player za radio ili tak nešto....hm,a kaj je to uopće jailbreak? :/

 

master4games čet 10.3.2011 17:36

ok....ionako mi baš niti ne treba 3gs jer je stvar samo nešto u brzini i kamera je kvalitetnija.....brzinu riješim tako što update-am software a kamera mi niti ne treba jer imam digitalni fotić od 10.2 megapixela pa kameru na mobu niti sam koristio niti sad koristim niti ću koristiti.....a što je to jailbreak?

CroVandal čet 10.3.2011 17:43
master4games kaže...

ok....ionako mi baš niti ne treba 3gs jer je stvar samo nešto u brzini i kamera je kvalitetnija.....brzinu riješim tako što update-am software a kamera mi niti ne treba jer imam digitalni fotić od 10.2 megapixela pa kameru na mobu niti sam koristio niti sad koristim niti ću koristiti.....a što je to jailbreak?

imas jailbrake temo za to pa citaj malo! inace bolje uzmi 3gs ja imam 3g i dosta je sporiji to jest moras se malo poigrat da radi kako treba a niti onda nije kao 3gs! inace 3gs ima vise rama,jaci proc,bolji graficki cip,kameru,"kompas",sve sluzbene update do iduce godine u ovo vrijeme posto je 3g upravo sad izgubio podrsku za zadnji update!

Check čet 10.3.2011 17:51

uzmi 3gs definitivno, 3g je od zadnjeg update 4.2.1 postao uzasno spor, bar meni, ali citao sam po forumima da je vecini ljudi isto... treba mu oko 3-4 sec da sam otvori poruke ili kontakte... a jailbreak zelis, jer ne zelis placati za lose aplikacije (pogledaj na youtubu how to get installous on cydia) :D (nije da poticem piratstvo, ali ponekad je dobro vidjet aplikacije prije nego sto platis za njih, ja sam tak bio kupio puno smeca, a sad kupim sam koje su mi dobre)

master4games čet 10.3.2011 19:18
CroVandal kaže...

kao i svaki drugi mobitel vezan je za mrezu ili je otkljucan!

ma ne mislim to,nego mogu li ja njega imati na bonove ili kartica koju koristim baš mora biti na pretplatu...jer vidio sam na youtube-u da prilikom registracije iphonea te pita koju tarifnu pretplatu želiš izabrati.....jeli ti imaš iphone?može li ta osoba koja ju mi preko oglasa prodaje možda maknuti sve što je on radio i sve njegove aplikacije i vratiti cijeli iPhone na tvorničke postavke tako da kada ga ja dobijem moram registrirati ga na svoje ime i tak' to....i jel se baš ja moram registrirati na iTunes da bih aktivirao iPhone,ili ne?I jel moram unesti broj svoje kreditne kartice?

CroVandal čet 10.3.2011 19:30

moras ga spojiti na komp da ga aktiviras proces je brz i bezbolan! preko itunsa sve prebacujes na njega...nemoras imati karticu,moze se sve maknuti sto je on imao sa restorom! i da ja imam iphone i nemora ici na pretplatu posto ga ja imam na simpa bonove!

ansha čet 10.3.2011 19:44
master4games kaže...
CroVandal kaže...
Probaj ali i taj oglas mi je sumnjiv! Pogledaj na mackorisnik forum

kako misliš sumnjiv....po čemu? :/

I da li iPhone radi samo s karticom na pretplatu ili može s karticom na bonove?

Sumnjiv je jer je prejeftin. Krecu se od 1600kn do 2200kn, prosjek cca. 1900kn.

master4games čet 10.3.2011 19:59
ansha kaže...
master4games kaže...
CroVandal kaže...
Probaj ali i taj oglas mi je sumnjiv! Pogledaj na mackorisnik forum

kako misliš sumnjiv....po čemu? :/

I da li iPhone radi samo s karticom na pretplatu ili može s karticom na bonove?

Sumnjiv je jer je prejeftin. Krecu se od 1600kn do 2200kn, prosjek cca. 1900kn.

??????MOLIM?????

FiCoO čet 10.3.2011 20:31
CroVandal kaže...

pa novi zapakirani na njuskalu nisam niti mislio u trgovini tamo kosta duplo!

malo strpljenja i naci ces na njuskalu sigurno neotvaran a jeftin...ja si takoder to kanim kad bude krizma{#}