max1919 sri 15.4.2009 15:39

Ovako imam problem sa Operom mini (za neupučene to je internet preglednik za mobitele).

Imam najnoviju verziju ali svejedno mi Bugov forum ne radi kako bi trebao. Jasno mi je da nemogu sve stranice biti najbolje prikazane, ali ja imam problem sa pisanjem poruka. Kad kliknem na "nova poruka" otvori mi se nova stranica koja nema okvira u koji bih napisao tekst, tako da nemogu uopče odgovarati na poruke.

Jel mi netko može preporučiti još koji web preglednik umjesto Opere ili mi objasniti kako napisati poruku.

ivan_1995 sri 15.4.2009 15:45
max1919 kaže...

Ovako imam problem sa Operom mini (za neupučene to je internet preglednik za mobitele).

Imam najnoviju verziju ali svejedno mi Bugov forum ne radi kako bi trebao. Jasno mi je da nemogu sve stranice biti najbolje prikazane, ali ja imam problem sa pisanjem poruka. Kad kliknem na "nova poruka" otvori mi se nova stranica koja nema okvira u koji bih napisao tekst, tako da nemogu uopče odgovarati na poruke.

Jel mi netko može preporučiti još koji web preglednik umjesto Opere ili mi objasniti kako napisati poruku.

 u operi mini je nemoguce napisati poruku (i ja sam to pokusavao).

razlog;nema flash player

i vjerovatno nece biti moguce sve dok ne izađe novija verzija koja ima ugrađen flash player......recimo verzija 5.0
macak čet 23.4.2009 08:49

Opera Mini je podržana za većinu mobilnih telefona.

 

Opera Mobile postoji između ostalog i za UIQ platformu, ali službeno su podržani modeli P1, W960, G700 i G900. (što ne znači da ne bi radilo i na M600i, samo nisam probao)