unimatrix001 sri 5.9.2012 17:22

Evo , poslije odgledanog predstavljanja novih Lumia mogu bez sustezanja reci da ovdje nema mjesta izreci

 

'' tresla se brda  , rodio se mis '' 

 

Nadam se da nas je dosta odgledalo ono sto smo cekali 

Ovdje mozete ''istresti '' svoje prve dojmove o vidjenom

 

Osobno sam siguran da ce jedan primjerak zavrsiti u mom vlasnistvu. Zivjeli {#}

 

 

*iskreno se nadam da bar ovdje nece biti prepucavanja izmedju samsung/apple tabora* {#}

Zmalamuth sri 5.9.2012 17:27

Za sada sto sam vidio, vrlo pozitivno!

 

Jedino da jos vidim specifikacije.

Pritom ne mislim na quad/dual i ostale gluposti.

Nego na ulaze/izlaze, micro sd kartice i sl.

Sada sam na N8 i hdmi izlaz mi vrlo dobro dojde, i izgleda da Lumia 920 ima isto hdmi izlaz.

ako ima 32gb memorije i jos eventualno utor za micro sd, odlicno, navikao sam se vuci oko 20gb+ mjuze, otkad sam imao Creative zen Vison M(60gb).

 

 

 

janiq sri 5.9.2012 17:37
karaandrijan kaže...

ej di mogu nac snimku prezentacije propustio sam dio o 820-ci je li i ona unibody

 

Nije, mid telefon, exchangable cover, ima microsd a 920ka nema.

920 mi upada u ruke cim dode...

Zmalamuth sri 5.9.2012 17:39

Yup, 820 ima 8gb memorije i micro SD

920 ima 32gb ali bez micro SD

ali vidim da podrzava "Usb on the Go" to mi je odlicna stvar na N8, jedini je problem da radi samo na FAT32, na WP8 vjerojatno radi na NTSF, sto znaci da uvijek u dzepu mogu imati 16gb ili 32gb usb stick i slusat mjuzu sa njega, ili ga koristiti kao "eksterni hard" za telefon, kad recimo putujem negdje, pa dosta slikam!

 

U 1mj taman istjece ugovor sa HT za N8, valjda ce onda doci 920 u ponudu!

WackyZG sri 5.9.2012 17:46

Nisam pratio live stream (ne mogu otvarati video na poslu -.-), ali sam na cNetu pratio objave. Ja sam pozitivno iznenađen, oba mobitela su prelijepa, specifikacije su izvrsne... kao što je Elop rekao nakon pitanja za Samsung ATIV S, ovo su prvi "pravi" Windows Phone 8 mobiteli. Ovisno o financijama ću uzimati ili 820 ili 920 (i vjerojatno s vremenom headset i punjač).

MSN sri 5.9.2012 17:47

Ja cu uzeti 920 cim se pojavi kod mene u Njemackoj

Kod lumie mi se svida :

Dizajn, prilicno velika baterija za wp8, 32gb memorije, odlican ekran, jos bolja kamera, onih par forica na kameri kao npr da maknes covjeka kad ga slikas (cesto mi to zna zeznuti sliku), nfc, wireless charging ....

Ne svida :

Nema micro sd i hdmi ulaz(nadam se da ce postajali kakav mhl ili slicno)

bik sri 5.9.2012 18:16

Da sigurno kao i prva generacija lumie, izašla u 10mj a kod nas stigle za 5mj :D

Cijene računaj kao i svi novi smartphoni; 500-800eur, mozda neka povoljna tarifa ako želiš imat kredit kod tcoma 24mj :D

unimatrix001 sri 5.9.2012 21:07

Pa...iskreno , ja sam tijekom popodneva poslao mail jednom od ''onih'' prodavaca sa njuske od kojeg inace kupujem da mi javi isti trenutak cim mu 820 bude u rukama. Naravno... uz napomenu da necu dati pravo bogatstvo za isti. Pa sad...vidjet cemo...mjesec..dva.. {#}