jerkoj pon 25.10.2010 23:19

djete mi se igralo sa mobitelom i zakljucala je mob,tako da ne mogu uci ni u slike ni poruke ni imenik, kad hocu otvoriti nesto pise "Upišite kod otklj." Dali se moze nekako otkljucati ili na servis.probao sam sa 1234,0000 ali neide,trazi 4 broja.Hvala

jerkoj pon 25.10.2010 23:57

Nemoze, kad pritisnem i drzim,pise "za ovu stavku nije dozvoljena kartica. I sta god pokusam izbaci samo za 4 broja. Mogu jedino pozvati neki broj koji utipkam,al ne mogu citati ni slati por,niti slike gledati ni uslikati.

vexx5555 pon 25.10.2010 23:58
jerkoj kaže...

Nemoze, kad pritisnem i drzim,pise "za ovu stavku nije dozvoljena kartica. I sta god pokusam izbaci samo za 4 broja. Mogu jedino pozvati neki broj koji utipkam,al ne mogu citati ni slati por,niti slike gledati ni uslikati.

 Pobaj izvaditi karticu.

Nocio pon 25.10.2010 23:58
jerkoj kaže...

Nemoze, kad pritisnem i drzim,pise "za ovu stavku nije dozvoljena kartica. I sta god pokusam izbaci samo za 4 broja. Mogu jedino pozvati neki broj koji utipkam,al ne mogu citati ni slati por,niti slike gledati ni uslikati.

ma samo jednom stisnes kao da tipkas poruku...netreba drzat stisnutu tipku

made ned 26.12.2010 12:31

evo nezz vise di bi pito niko nezna mozda ce ovde neko znat stvarno je hitno!!
evo ovako brat mi je dobil novi mob i stavil je karticu iz svog v360v u iphone i akd ga je upalil falilo je pol kontakta e sad mi smo mislili da je ostalo na v360v al kad smo opet vratili na motorolu broevima ni traga e nebi to bilo tolko htno da se ne radi o brojevima koji trebaju bratu za posal zato molim vas pomagajte!