Općenito o mobitelima

LG Cookie - Besplatna nadogradnja softvera

dzganec10 pet 1.5.2009 18:15
Ag008 kaže...

spojiš ga s usb-om i onda prati program

 jesam.. to sam instaliral.. s cd-a koji sam dobil u paketu..!

-al ja sam mislil da ima za skinuti softver za mobitel,
softver na kojem radi,
nema veze s pc-om...!!

       !!!...???.....
dzganec10 sub 2.5.2009 21:44
Ag008 kaže...

pa, imaš onaj cd s kojim si dobio mob, instaliraj ga na komp, uđi u program i klikni na update

 

pa, instaliral sam taj program sa cd-a...

. . .i preko tog cd-a e moguc update???

jer ja ne trebam update za taj softwer na pc-u,
nego da skinem bolju verziju softwera na kojem radi mob...

...nisam to nikad radil, neznam kako to funkcionira... heh...
DragonSoul ned 3.5.2009 22:57

A jesi ga izredao.

Što se tiče flashanja mobitela, to ti je relativno opasan posao. Ne znam sad kakav je to mobitel, ali ako nije smartphone, onda sigurno proizvođač nije predvidio da ga user nadogradi. Možeš vrlo lako završiti s brickom, pa onda plači zato što ti je mobitel sad cigla. Mani se čorava posla, čitaj pravila foruma, i kad je tvoj post u threadu zadnji, a želiš još nešto reći, koristi "Uredi", "Edit" ili tako nešto.

dejo6 pon 4.5.2009 15:44
DragonSoul kaže...

A jesi ga izredao.

Što se tiče flashanja mobitela, to ti je relativno opasan posao. Ne znam sad kakav je to mobitel, ali ako nije smartphone, onda sigurno proizvođač nije predvidio da ga user nadogradi. Možeš vrlo lako završiti s brickom, pa onda plači zato što ti je mobitel sad cigla. Mani se čorava posla, čitaj pravila foruma, i kad je tvoj post u threadu zadnji, a želiš još nešto reći, koristi "Uredi", "Edit" ili tako nešto.

 update firmwarea nije opasan i predviđen je od strane proizvođača. uz mob se dobije program s kojim se to radi i nije ništa komlicirano.
DragonSoul pon 4.5.2009 20:45
dejo6 kaže...
DragonSoul kaže...

A jesi ga izredao.

Što se tiče flashanja mobitela, to ti je relativno opasan posao. Ne znam sad kakav je to mobitel, ali ako nije smartphone, onda sigurno proizvođač nije predvidio da ga user nadogradi. Možeš vrlo lako završiti s brickom, pa onda plači zato što ti je mobitel sad cigla. Mani se čorava posla, čitaj pravila foruma, i kad je tvoj post u threadu zadnji, a želiš još nešto reći, koristi "Uredi", "Edit" ili tako nešto.

 update firmwarea nije opasan i predviđen je od strane proizvođača. uz mob se dobije program s kojim se to radi i nije ništa komlicirano.
 Stvarno? Znam da se sa smartphoneovima dobiva (imam iPhone), ali sa "običnim" mobitelima nisam znao. Znam da je na motoroli (uff, ta lijepa davna vremena ručnog manipuliranja u hexeditoru XD) bilo poprilično opasno i ne od proizvođača podržano.
dejo6 sri 6.5.2009 10:48
dzganec10 kaže...

neznam,,,,nije mi bas svejedno isprobavat...!!!

...heh...

 a onda nemoj. ja imam sony ericsson i nadogradim ga svaki put kad izađe novi firmware. do sad nije bilo nikakvih problema.