paintb0x čet 3.3.2011 21:59
vexx5555 kaže...

Da se pregrijava više nego što bi trebao, iPhone bi ti izbacio poruku i ugasio se. Pošto poruke nije bilo, sve ok.

  Ti nikad nisi držao u ruci njegov mob, ali ipak znaš da se ne pregrijava?  {#}

Meni jaja mogu pec na njemu zvuči prilično pregrijano  {#}

Šef čet 3.3.2011 22:02
paintb0x kaže...
vexx5555 kaže...

Da se pregrijava više nego što bi trebao, iPhone bi ti izbacio poruku i ugasio se. Pošto poruke nije bilo, sve ok.

  Ti nikad nisi držao u ruci njegov mob, ali ipak znaš da se ne pregrijava? {#}

Meni jaja mogu pec na njemu zvuči prilično pregrijano {#}

Mozes jaja ispec i na svijecu, al ce ti trebat jako puno vremena...{#} 

 

Nek skine neki app koji pokazuje temperaturu pa da svi znamo koliko je visoka ta temperatura.

Jer mozda je njemu sad vani ledeno ko u Sibiru, a meni je bas taman... :)

Danny_HR čet 3.3.2011 22:06

Moj se lagano zagrije kad se puni, cak i kad na njemu igram neku igru. Al daleko je to od necega sto bi opisao neugodnom toplinom, vise je mlak.

Definitivno nesto ne stima s tim onda. Mozda da otfuras na servis pa nek oni kazu je li to normalno...

Mitch čet 3.3.2011 22:18
Danny_HR kaže...
Moj se lagano zagrije kad se puni, cak i kad na njemu igram neku igru. Al daleko je to od necega sto bi opisao neugodnom toplinom, vise je mlak.

Definitivno nesto ne stima s tim onda. Mozda da otfuras na servis pa nek oni kazu je li to normalno...

Točno to, neki kažu da je Desire mobitel sa najlošijim riješenim grijanjem a uopće nije istina.

vexx5555 čet 3.3.2011 22:25
paintb0x kaže...

  Ti nikad nisi držao u ruci njegov mob, ali ipak znaš da se ne pregrijava? {#}

Meni jaja mogu pec na njemu zvuči prilično pregrijano {#}

 Kod punjenja čist normalno. Uostalom "pregrijavanje" je subjektivan dojam. Nekome je 45 stupnjeva pregrijavanje, nekome je 65 a nekome 78.

Pošto nije bilo nekih nuspojava (štekanje) i one poruke o kojoj pričam, onda je sve ok.

 

Da se zagrijava u radu onda bi bilo loše, ali pri punjenu je ok.

dedaa čet 3.3.2011 22:31
vexx5555 kaže...
paintb0x kaže...

  Ti nikad nisi držao u ruci njegov mob, ali ipak znaš da se ne pregrijava? {#}

Meni jaja mogu pec na njemu zvuči prilično pregrijano {#}

 Kod punjenja čist normalno. Uostalom "pregrijavanje" je subjektivan dojam. Nekome je 45 stupnjeva pregrijavanje, nekome je 65 a nekome 78.

Pošto nije bilo nekih nuspojava (štekanje) i one poruke o kojoj pričam, onda je sve ok.

 

Da se zagrijava u radu onda bi bilo loše, ali pri punjenu je ok.

Joj pretjeruješ, ako je čovjek rekao da je toliko vruće da se jaja mogu peć onda je to to, nema daljnje rasprave.

dedaa čet 3.3.2011 22:57
Kill Frenzy kaže...
dedaa kaže...

Joj pretjeruješ, ako je čovjek rekao da je toliko vruće da se jaja mogu peć onda je to to, nema daljnje rasprave.

Ljudi nekad pretjeruju!! Jesi razmislio nekad o tome?

Naravno, ali ne vidim razloga zasto bi lagao, na kraju krajeva njegov je iphone u pitanju.

Šef čet 3.3.2011 23:21
dedaa kaže...
Kill Frenzy kaže...
dedaa kaže...

Joj pretjeruješ, ako je čovjek rekao da je toliko vruće da se jaja mogu peć onda je to to, nema daljnje rasprave.

Ljudi nekad pretjeruju!! Jesi razmislio nekad o tome?

Naravno, ali ne vidim razloga zasto bi lagao, na kraju krajeva njegov je iphone u pitanju.

Ne laze nego je to njegov subjektivni dozivljaj!

Pogledaj moj post iznad.

 

Nek stavi stvarnu temp. pa cemo vidit da li se mogu peci jaja na njemu.

tpg čet 3.3.2011 23:23
Šef kaže...
dedaa kaže...
Kill Frenzy kaže...
dedaa kaže...

Joj pretjeruješ, ako je čovjek rekao da je toliko vruće da se jaja mogu peć onda je to to, nema daljnje rasprave.

Ljudi nekad pretjeruju!! Jesi razmislio nekad o tome?

Naravno, ali ne vidim razloga zasto bi lagao, na kraju krajeva njegov je iphone u pitanju.

Ne laze nego je to njegov subjektivni dozivljaj!

Pogledaj moj post iznad.

 

Nek stavi stvarnu temp. pa cemo vidit da li se mogu peci jaja na njemu.

Jos stavis kobasica ma pravo morao sam sorryyy

stevan94 pet 4.3.2011 19:27
xXxBIMBOxXx kaže...

Bio u VIP-u , na telefonu je lik tam prical sa servisom , i temperatura je u granicama normale .

Hvala LOCK

A kolika je temperatura? Nista nam neces reci? 

Taman da saznamo koliko si izdrzljiv :P

Mitch pet 4.3.2011 20:27
stevan94 kaže...
xXxBIMBOxXx kaže...

Bio u VIP-u , na telefonu je lik tam prical sa servisom , i temperatura je u granicama normale .

Hvala LOCK

A kolika je temperatura? Nista nam neces reci?

Taman da saznamo koliko si izdrzljiv :P

  Nema softverskog načina, već samo može ić "na suvo".

Mitch pet 4.3.2011 20:49
Genoxxx kaže...

pa i meni se 3gs grije kad igram igrice u toplijem dijelu kuce... recimo u sobi gdje je hladno tamo se ne grije a i imam maskicu tako da je sve kul.... ali isto se je nekad znao jako zagrijat !

  Grije se kad je produkcija u bateriji najveća, odnosno kad imaš 5 procesa tipa, igra, 3g, wifi, safari i još neki app uključen pa se grije, tako da je to sve normalno ako je procesor i graf. akceleracija pod opterećenjem

Genoxxx pet 4.3.2011 23:32
Mitch kaže...
Genoxxx kaže...

pa i meni se 3gs grije kad igram igrice u toplijem dijelu kuce... recimo u sobi gdje je hladno tamo se ne grije a i imam maskicu tako da je sve kul.... ali isto se je nekad znao jako zagrijat !

  Grije se kad je produkcija u bateriji najveća, odnosno kad imaš 5 procesa tipa, igra, 3g, wifi, safari i još neki app uključen pa se grije, tako da je to sve normalno ako je procesor i graf. akceleracija pod opterećenjem

a jel to štetno za uređaj ?

Mitch sub 5.3.2011 10:02
Genoxxx kaže...
Mitch kaže...
Genoxxx kaže...

pa i meni se 3gs grije kad igram igrice u toplijem dijelu kuce... recimo u sobi gdje je hladno tamo se ne grije a i imam maskicu tako da je sve kul.... ali isto se je nekad znao jako zagrijat !

  Grije se kad je produkcija u bateriji najveća, odnosno kad imaš 5 procesa tipa, igra, 3g, wifi, safari i još neki app uključen pa se grije, tako da je to sve normalno ako je procesor i graf. akceleracija pod opterećenjem

a jel to štetno za uređaj ?

  Pa naravno da nije ako nemaš takvo grijanje više od 12h, ali svi uređaji imaju tako, od računala pa do mp4 playera

reebeech sub 5.3.2011 11:15
Genoxxx kaže...
Mitch kaže...
Genoxxx kaže...

pa i meni se 3gs grije kad igram igrice u toplijem dijelu kuce... recimo u sobi gdje je hladno tamo se ne grije a i imam maskicu tako da je sve kul.... ali isto se je nekad znao jako zagrijat !

  Grije se kad je produkcija u bateriji najveća, odnosno kad imaš 5 procesa tipa, igra, 3g, wifi, safari i još neki app uključen pa se grije, tako da je to sve normalno ako je procesor i graf. akceleracija pod opterećenjem

a jel to štetno za uređaj ?

povisene temperature najvise stete bateriji...

vexx5555 sub 5.3.2011 11:23
reebeech kaže...
povisene temperature najvise stete bateriji...

 Nije točno. Najviše joj štete niske temperature. Više temperature (do 70 stupnjeva) su dobre za bateriju jer se time elektroni oslobađaju, tj. sile koje među njima djeluju postaju slabije dok se na niskim teperaturama elektroni manje kreću i time električna svojstva same baterije postaju lošija.

bugonja sub 5.3.2011 11:28
Mitch kaže...
iPhone (nažalost) nema mogućnost vađenja baterije (na norm. način), pa onda nemožeš zaključiti da li se grije baterija ili hardver, ali se nadaj da je to baterija.

  koliko si iphone 4 uređaja rastavio pa ovo možeš reći?iphone 4 baterija se izvadi za 30 sekundi.noob-u treba vjerovatno puno više,možda do 2 minute

Mitch sub 5.3.2011 12:02
bugonja kaže...
Mitch kaže...
iPhone (nažalost) nema mogućnost vađenja baterije (na norm. način), pa onda nemožeš zaključiti da li se grije baterija ili hardver, ali se nadaj da je to baterija.

  koliko si iphone 4 uređaja rastavio pa ovo možeš reći?iphone 4 baterija se izvadi za 30 sekundi.noob-u treba vjerovatno puno više,možda do 2 minute

  Mislio sam na klasično otvaranje poklopca, a ne sa šarafcigerom, također, tim postupkom se gubi garancija.

reebeech sub 5.3.2011 16:07
vexx5555 kaže...
reebeech kaže...
povisene temperature najvise stete bateriji...

 Nije točno. Najviše joj štete niske temperature. Više temperature (do 70 stupnjeva) su dobre za bateriju jer se time elektroni oslobađaju, tj. sile koje među njima djeluju postaju slabije dok se na niskim teperaturama elektroni manje kreću i time električna svojstva same baterije postaju lošija.

 

to za gibanje elektrona vrijedi za svu materiju, a ne samo za baterije i s tim se slazem....ja govorim da pri konstanom radu mobitela, laptopa ili bilo cega, na previsokim temperaturama (znaci veca temperatura od one preporucene) ubija bateriju tako da joj smanjuje vijek trajanja.....

vexx5555 sub 5.3.2011 17:47
reebeech kaže...
to za gibanje elektrona vrijedi za svu materiju, a ne samo za baterije i s tim se slazem....ja govorim da pri konstanom radu mobitela, laptopa ili bilo cega, na previsokim temperaturama (znaci veca temperatura od one preporucene) ubija bateriju tako da joj smanjuje vijek trajanja.....

 Većina baterija dura bez beda do 75 stupnujeva, a ako češ ti svoju bateriju peći na roštilju, samo izvoli.

reebeech ned 6.3.2011 14:24
vexx5555 kaže...
reebeech kaže...
to za gibanje elektrona vrijedi za svu materiju, a ne samo za baterije i s tim se slazem....ja govorim da pri konstanom radu mobitela, laptopa ili bilo cega, na previsokim temperaturama (znaci veca temperatura od one preporucene) ubija bateriju tako da joj smanjuje vijek trajanja.....

 Većina baterija dura bez beda do 75 stupnujeva, a ako češ ti svoju bateriju peći na roštilju, samo izvoli.

 

bas suprotno, ocu rec da treba pazit da baterija ne bude konstanto izlozena visokim temperaturama...zasto bi se onda recimo preporucalo da ako ti je laptop stalno spojen na struju, bateriju izvadis i spremis na tamno i hladno mjesto...