vebby65 ned 21.3.2010 10:06

zdravo...

 

 

mom frendu je prije par dana crko mobitel i sada planira kupiti novi. Kao što naslov teme govori dvoumi se između

 

iphonea 3gs i htc-a hd2. Htc bi kupio na cosmito aukcijama a iphonea u oglasniku do 2500-3000kn.

 

Uzeo bi on odmah htc-a ali ga zanima može li na njemu igrat 3d igre na istoj kvaliteti kao i na iphoneu.

Hvala!!

stevan94 ned 21.3.2010 20:30

Iphone 3GS! Smijeh

Tu ce moci da se naigra,da slusa mjuzu,surfa,sve...Istna,sve to moze i sa HD2,ali meni se nekako vise svidja iphone i njega bih izabrao,a sigurno da ce mu biti i zabavniji jer ima puno vise igrica i aplikacija.

alien ned 21.3.2010 20:37

bratič koji mi ima ajfon istog trena bi ga mijenjao za moj HD2 dok je meni nakon pola godine na  HD2-u ajfon izgleda kao igračka, tako da HD2.

al opet svaki ima svoje prednosti ovisno o tome što želiš od mobitela.

uostalom evo ti jedna usporedba. slika (hd2 gore)

Zuja uto 23.3.2010 10:08

Imas vise kategorija gdje moras gledati: -rekao si da ce muziku slusat, mislim da se tu svi slazemo: apple ima najbolji zvuk. (ja imam n95 i iphone. To nema veze s vezom, dobre sluske na iphone i imas najbolje sto se nudi od muzike)

                                                      -Igre: Iphone ima lepezu igra, ali i windows M ima veliku ponudu. A za kvalitetu igara- Neka kupi racunalo.,

                                                      -I HD2 je ogroman, jednostavno preogroman, istina je da je ekran odlican, ali dali nam je to uopce potrebno? Iphone ima ekran pondosljiv i stvarno kvalitetan touch.

 

benko uto 23.3.2010 10:39
vebby65 kaže...

a jel možda netko zna dal će windows mobile izdati neke 3d igre tipa GTA 4, COD: Zombies, Resident Evil 5....

 

a

Ne.

Ako zelis hibrid izmedu iPony-a i WinMo-a odi na Andorid(vise vuce WinMo-u ali ima dosta igrica), tako da je Nexus One onda pravi izbor :)

 

ansha uto 23.3.2010 17:42

Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


benko sri 24.3.2010 09:19
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

ansha sri 24.3.2010 12:17
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

benko sri 24.3.2010 21:39
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

Psiho246 sri 24.3.2010 21:48

Ako uzima u obzir, definitivno Nexus one ili nesto slabiji HTC Hero.

Android je kompromis izmedu ozbiljnog OS-a kao sto je WinMo i sarenog, zabavnog OS-a sto je iPhoneOS.

Znaci, Android ima mogucnosti pravog Smartphone OS-a ali je zabavan kao iPhone OS.

Definitivno preporuka!

ansha sri 24.3.2010 21:51
benko kaže...
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...
Nedavno sam gledao usporedbu 3d performansi iphonea i nexusa gdje je iphone bio oko 50% brzi unatoc slabijem procesoru.
Na windows mobileu stvari stoje jos gore sta se tice iskoristavanja hardwarea u gaming svrhe, a i game developerima je to najneprivlacnija platforma.
Ukratko, gaming na wm 6.xx je totalno besperspektivan. Stvari ce se vjerojatno promijeniti sa izlaskom 7-ice.


Ocigledno si zaboravio da Nexus One ima duplo vecu rezu od iPhone-a......

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

Link - procitaj ga do kraja.

Psiho246 sri 24.3.2010 21:57
ansha kaže...
benko kaže...
ansha kaže...

Nisam ja zaboravio nego ti ocigledno nisi proucio gradivo. Pri ISTOJ rezoluciji od 480*320 nexus ima 40fps a iphone 60fps. Nista cudno sta je iphone trenutno optimiziraniji posto puca na gaming puno vise od konkurencije. 

Link link link link....ja kad sam bio gledo tako slicnu usporedbu Nexus One je imao manje fps-a ali je tu veca reza...

Link - procitaj ga do kraja.

Ocito ti nisi proucio gradivo.

U videu na tvom linku, negdje pri kraju, autor jasno kaze da je N1 sporiji zbog vece rezolucije ekrana.