ersatz sub 16.4.2011 13:39

možeš potražiti po netu malo, ima način za otključavanje svih vrsta basebandova (za sve iphoneove) ali košta 175$-napravi ti tvornički unlock,pa će uvijek raditi na sve mreže, pa ako ti nije puno....

ersatz sub 16.4.2011 14:33

pa karte bi bilokoje trebale raditi, ali neće pokazati tvoju trenutnu lokaciju niti će te moći uspješno navoditi do nekog mjesta. možeš provjeriti sa google maps (aplikacija Karte),pa probaj stisnuti onu malu strelicu u donjem ljevom uglu ekrana, i ako se ona zaplavi a plava točkica na karti počne blinkati onda ti gps radi, inače ne (moraš biti spojen na net i isprobati vani)

sirka666 sub 16.4.2011 14:40

Stavi ga na 6.15. baseband pa šta bude, ne virujen da gps toliko često koristiš, a ipak mislin da je važnije imat mrežu koju oćeš nego gps.

 

Ja iman 3G na 6.15 i iman GPS, još najmanje troje ljudi koje znan imaju 3G na 6.15 a da im radi GPS. Nije 100% sigurno da ćeš izgubit GPS, već postoji mogućnost.

excellent čet 21.4.2011 21:14

Uradio sam JB i unlock preko iPad basebanda sada mi je iphon3g na 4.2.1OS i 6.15.00 basenbandu otkljucan je redsn0w om i prima sve sim kartice ali gps neradi to je tacno,nemogu da pokrenem ni navigon ni iGo a potrebna mi je navigacija povremeno citao sam nesto na netu da postoji mogicnost da se spusti baseband dali neko zna konkretan postupak nisam uspijo da nadjem nista sto bi pomoglo.{#}