Red Devill čet 20.9.2012 15:59

Gledao sam po internetu i našao sam si ROM za HTC wildifre s ice Cream i ti se instalira i sve normalno radi i tema i aplikacije i sve je odlično samo što mi stalo svakih 30 sekundi dolazi ova poruka "Unfortunately,the process com.android.phone has stopped." i ja stisnem ok i opet sve normalno radi.Kako da to popravim ili di da isključim da mi se to ne pojavljuje ili nikakve druge objave(notifikacions).

Red Devill pet 21.9.2012 14:36
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

jurica_m pet 21.9.2012 15:14
Red Devill kaže...
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

A da instaliraš isponova i napraviš full wipe svega??

Red Devill pet 21.9.2012 17:31
jurica_m kaže...
Red Devill kaže...
Robilad kaže...

U recovery telefona odi na "fix premission" to bi trebalo rjesiti problem, u suprotnom bi trebao ponovno instalirati tj flash-ati rom.

Nije mi to pomoglo opet mi dolazi ta glupa poruka ali jel mogu kako to siključit da mi dolazi jer to mi dođe ja stisnem ok i ništa se ne dogodi ??????'

A da instaliraš isponova i napraviš full wipe svega??

Ma tooo kraljino,care jedan sve rade perfektno :))))))