Hrabar.Dabar čet 7.12.2023 17:08

Bok svima.

 

Tražim preporuku držača za mobitel u autu koji se kvači na ventilacijski otvor. Tražim preporuku za konkretan model.

 

Imao sam dva modela od Baseus od kojih je jedan izvrstan (jaka kliješta) i drugi koji je loš (slabija kliješta) pa ispada mobitel.

 

Molim vas preporuku iz vlastitog iskustva s kojim držačem ste zadovoljni. Ne bih htio one magnetne.

 

Hvala unaprijed!

display name ivo čet 7.12.2023 20:33

Xiaomi Car Wireless charger 20W. Imaš kod nas u Mi store-u. Dobro se drži za ventilacijsku rešetku, mobitel mi nikad nije ispao iz njega, imam i Xiaomi mobitel pa se zbog kompatibilnosti i brzo puni. Ima senzor kada približiš mobitel otbori se, kad staviš mobitel automatski ga prihvati, a kada ga želiš izvaditi iz nosača imaš mali gumbić na touch sa strane. Prezadovoljan!

Hrabar.Dabar čet 7.12.2023 21:10
display name ivo kaže...
Xiaomi Car Wireless charger 20W. Imaš kod nas u Mi store-u. Dobro se drži za ventilacijsku rešetku, mobitel mi nikad nije ispao iz njega, imam i Xiaomi mobitel pa se zbog kompatibilnosti i brzo puni. Ima senzor kada približiš mobitel otbori se, kad staviš mobitel automatski ga prihvati, a kada ga želiš izvaditi iz nosača imaš mali gumbić na touch sa strane. Prezadovoljan!

 

Thanks. Ne znam jel može taj puniti iPhone 14 Pro?