rambox ned 4.1.2009 14:01

Ja sam kod njih uzeo ovaj svoj Athlon LE-1620 jer ga nigdje drugdje nisu imali i sve je ok narucis prek interneta odes platit unaprijed osobno ili prek banke i dobis drugi dan dio koji si narucio i to je to nema problema!!!Cool

rambox ned 4.1.2009 14:10

Preko koje banke tocno ne znam otidji na njihovu stranicu tam sve pise ja sam platio kesom tak mi  je bilo zgodnije i brze a ak ides prek banke postupak traje nesto duze dva dana cini mi se se zbog transakcija sim tam tak su rekli!!!Cool

rambox ned 4.1.2009 14:22

Prvo se moras registrirat na stranici izaberes proizvod stavis ga u kosaricu napravis ponudu i posaljes im to i oni ti odgovore na to i gotovo , i ako si u ponudi izabrao da placas kesom odes u savsku ulicu 58 gdje se nalaze i platis kesom a ak dodjes rano oko 9 ujutro kad se otvaraju dobis proizvod isti dan popodne tak da mozes narucit danas  dodjes sutra ujutro platit tamo i dobijes sutra popodne proizvod!!!Cool

notiedi sri 29.4.2009 20:31

posto zivim u bosni ovde je vecina komponenti dosta skuplja.....jel se moze iz ove trgovine da naruci ati 4770 i koliko bi me izaslo sa postarinom. itd...ne mora biti diskont24...moze biti i druga trgovina...mozda u nabavi ima