fanspeed čet 8.1.2009 14:12

ovisi sta hoces skidati..ak npr hoces sa youtubea ili tak nekog video portala...onda VIdeo Get- odlican program sa mogucnostima konvertiranja...podrzava puno video portala s kojih moze skinuti video... sto se tice skidanja...npr igara i vecih stvari...onda se posluzi torrentim(instaliraj uTorrent ili BitTorrent, upisi u browseru thepiratebay.org...ili mininova.org...i ondje nadji sto trebas te skines pomocu malo prije navedenog programa!

Comfort čet 8.1.2009 15:39

JA se ispricavam sto vam nisam dao natuknice ... ovako skida se s rapidshare i trebam prog kojim cu mu ukucati stranice i on ce jednog po jednog skidati (NE SVE ODJEDNOM POKRENUTI vec jednog po jenog).... imam vec neki prog ali ona skida sve odjednom pokrene a to ne zelim !!!!

 

 

hvalaaa

ICCE sub 7.3.2009 18:09
Danny_HR kaže...

Flash Get.

 

Samo to ti treba.

 
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
Danny_HR sub 7.3.2009 18:40

ICCE kaže...
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
 Jep.
Skidam sa RS svaki dan preko njega, doduše ja imam premium.

Provjeri da ti linkovi nisu 'mrtvi'.

deja_vu sub 7.3.2009 18:48
ICCE kaže...
Danny_HR kaže...

Flash Get.

 

Samo to ti treba.

 
Onaj, i ja sam za taj flash get..skidam torrente s njega..al ne mogu rapidshare...stavim link, kad skine mi se za 2 sec taj link...hm...ne znam zašto ne mogu rapidshare..jel vi možete?
 problem ti je u tome sta nisi upisao account u flash get ima pod tools>default download propretis,,,,,,,,,,pod referrer stavis rapidshare.com i kvacicu na login to server i uspises account, onda ce ti raditi,,, ako pak si ti free user onda ti treba program koji ce ti mijenjati ip i skidati
klimama ned 17.5.2009 09:46

Kao što su ti već rekli za skidanje s Rapidsharea, ukoliko skidaš kao besplatni korisnik, najbolji je Jdownloader. Možeš namjestiti da čeka onih 15 minuta između skidanja pojedinih datoteka ili da promjeni IP adresu pomoću prekidanja veze i ponovnog spajanja na internet (reconnect, nikakvo ponovno startanje modema). Ukoliko je datoteka bila u više dijelova on će ih spojiti i raspakirati. Možeš ga namjestiti da kad završi sa skidanjem da ugasi računalo, a ima i još cijeli niz drugih dodataka.