Mrežni hardver

Vip homebox (Huawei B260a) Hitno pomoc OTKLJUČAVAN

expert man pet 20.12.2013 21:28

ok sad cu ti probati objasniti kako da otkljucas huawei b260a iliti vip homebox

 

1.

    Prvo odi na ovu stranicu https://www.dc-unlocker.com/buy i uplati 7 kredita nakon sto uplatš na e-mail će ti poslati šifru i          korisničko ime upisuješ prilikom kupovine kredita (ako si već kupio kredite onda preskoči ovaj korak)

 

2. Odi na https://www.dc-unlocker.com/downloads/get/oj3xOlok i preuzmi dc unlocker client  i instaliraj ga  i pokreni                                                     

    zatim otvori e-mail i vidi šifru koju su ti poslali prilikom kupovine kredita

 

3. spoji homebox i računalo s mrežnim kablom homebox ne smije biti povezan na internet znači kad uključiš homebox nemoj ići na

   192.168.1.1 i klikati uspostavi vezu . ako je uključeno da se automatski povezuje onda to isključi u naprednim postavkama

 

4. kada si to napravio onda u dc unlocker clientu koji si instaliro  klikni na Detect modem Slika povećela na desnoj strani

    i dolje ispod u bijelom polju bi ti trebalo ispisati imei sim lock status naziv modema kada ti je dc unlocker client detektirao        modem onda pređi na sljedeći korak

 

5. Ako si napravio sve što piše do sad nemoj zatvarati dc unlocker niti odspajati homebox neko napravi ovo što ću sad napisati.Za ovo moraš imati drugu konekciju na internet znači moraš se povezati preko drugog uređaja može i adsl (ali onda moraš iswitch) ako nemaš switch najjednostavnije ti je ako imaš neki usb stick za mobilni internet ili ako nemaš posudi od nekoga

uštekaj taj stik i poveži se na internet preko tog sticka može bilo koji vipov ili t-mobile ili bilo koji samo da imaš izlaz na internet a da nije preko homeboxa. kada si uspostavio internet preko tog sticka koji imaš ili koji si posudio. Vrati se na dc unlocker client

s desne strane ćeš viditi da piše unlocking flash options server  klikni na server  i upiši korisničko ime i šifru koju si dobio putem e-maila i klikni na check login.

 

6.  kada si se ulogirao klikni na unlocking i sačekaj tridesetak sekundi dok se uređaj ne otključa ispod gdje su ti pisali podaci o modemu trebalo bi pisati da je uređaj otključan I ne zaboravi obavezno spremi log odnosno sve podatke koje ti program izlista dolje u bijelom polju gdje ti prilikom detekcije uređaja ispiše podatke o modemu  u slučaju da ti iz nekog razloga ne otključa modem a skine kredite možeš tražiti kredite nazad

 

eto od prilike je to sve jedino još prije nego što ideš otključavati pogledaj malo imaš videa na youtube

i ako si negdje zapeo ili ti nešto nije jasno slobodno pitaj {#} pozz

 

peroko uto 8.4.2014 12:02
Memphis kaže...
Tony1999 kaže...

Može i meni unlock code?

IMEI: 358707032114223

Unlock Code = 58623534

peroko kaže...

Jel bolje prvo unlockat pa onda flashat novi firmware ili obrnuto?

Svejedno ...

Kad se homebox otključa normalno se može koristit i za pozive i za internet na drugoj mreži?

kozar čet 10.4.2014 06:30

Poozzz MEMPHIS !
Može pomoć ?
Ja otvorim Settings, SIM settings ali nema nigdje za unlok uređaja.
probam isto tako Settings, Dial-ap i opet nema nigdje za unlok uređaja.
Inače kad ga pokrenem imam puni signal.
Možda je greška što koristim staru vip karticu iz Global surfe III. nevažeću.
Lp iz ČK

Memphis čet 10.4.2014 11:14
kozar kaže...
Poozzz MEMPHIS !
Može pomoć ?
Ja otvorim Settings, SIM settings ali nema nigdje za unlok uređaja.
probam isto tako Settings, Dial-ap i opet nema nigdje za unlok uređaja.
Inače kad ga pokrenem imam puni signal.
Možda je greška što koristim staru vip karticu iz Global surfe III. nevažeću.
Lp iz ČK

dao sam ti gore link programa pomoću kojeg unosiš unlock code!

kozar pet 11.4.2014 10:32

Čovječe, radi!!!!!

Istina puca između HSPA i 3 G, pojavi se i neki HSUP.

Samo još da isprobam telefon

E, mephis čovječe hvala..aaaaaaaaaaaaaaaaaaa.

Ma šta hvala" LIJEPA TI DALA"

Ako navratiš u Čk idemo na burek i pivo.

 

Lp iz ČK