shimeshugar1 uto 13.6.2017 08:30

Bok ljudi,

 

Pretplatio bi se na Mrežu ali me malo brine ovo oko dostave-dal to poštar ostavlja u sandučići? Jer realno to neko uzme sam tak? Ili nosi na vrata, a što ako me nema doma?

A inače jel ima na kioscima za kupit?

Vesna1 sri 21.6.2017 13:16

Poštovani, molimo javite se na pretplata@bug.hr pa ćemo dogovoriti sve detalje u vezi pretplate.

Inače, časopis Mreža se može kupiti na kioscima.

 

lp

BUG d.o.o.

Odjel pretplate i distribucije

 

DubravkoVadlja pon 20.11.2017 21:04

Pozdrav

bj li mi mogao netko od ogdovornih osoba u Mreži odgovoriti kada misle konačno osvježiti aplikaciju za Ipad. Dakle nakon što je Apple update-ao IOS na 11, a tome ima već dugo, Mreža na Ipadu neradi. Imam pretplatu i već treći mjesec ne mogu do časopisa. Ovo je tako aljkavo i neprofesionalno da može proći izgleda samo u Hrvatskoj

Miro pon 27.11.2017 17:55
DubravkoVadlja kaže...

Pozdrav

bj li mi mogao netko od ogdovornih osoba u Mreži odgovoriti kada misle konačno osvježiti aplikaciju za Ipad. Dakle nakon što je Apple update-ao IOS na 11, a tome ima već dugo, Mreža na Ipadu neradi. Imam pretplatu i već treći mjesec ne mogu do časopisa. Ovo je tako aljkavo i neprofesionalno da može proći izgleda samo u Hrvatskoj

 Svjesni smo problema sa iOS 11, radi se na novoj verziji aplikacije. Čim bude dovršena objavit ćemo to na webu, a i vidjet će se među notifikacijama na App Storeu.

 

Isprika zbog sporosti, ekipa u Fiveu zatrpana je s poslom i moramo čekati na red...