karlo125 ned 4.6.2017 15:49

Koji je po vama best buy rabljeni motor do jedno 1000 eura.Gledam razne stranice tipa njuskalo,autoscout,moto.it,bolha.com pa gdje najbolju cijenu vidim tu bi uzeo.Do koliko predenih kilometara je motor dobar i jel ima razlike izmedu motora tipa 1991 godiste i sad malo novije 2009 osim sto je meni osobno izgled lijepsi na novijim motorima.

Imam 16 godina,trenutno polazem,imam za odradit jos par sati a do tad bi si htel kupit motor kak spada i kojeg bi mogo vozit dve godine bez puno servisiranja pa onda prelazim na 250 i 35kw naravno kada polozim s 18.

Max kaj mogu vozit je 125cm3 i 11kw pa gledajte da tako i bude.

 

Hvala unaprijed

Lijep pozdrav,Karlo

 

sasac sub 24.6.2017 17:19

Drži se skutera od 50 kubika ako ti je to prvo vozilo na 2 kotača, i 2 kw je dosta da se ubiješ ako si dovoljno blesav. Što se tiče skutera od 50 cc isključivo 2t a koji model, biraj sam koj ti se sviđa, svi su tu negdje po brzini što ti je mislim najveća briga. Ako si viši runner 50, ako si niži aerox ili nesta slično tomu, zaboravi na 4t 50cc skutere, to ne ide s mjesta 

Kirian pet 30.6.2017 09:19

velika je razlika između starih i novih motora....

 

današnji "noviji" recimo xt125 ili neki cross od 125ccm i 4takta su malo veći i zabavniji skuteri, dok recimo, uzeti nekaj staro... hmm, riskantno jer su motori najčešće nateravani, ali 2t enduro ili cross od 125ccm (puno starih ima ugrađen pollini kit pa je to cca 180ccm)ima oko 17kw, i to je već respektabilna vozilica za učiti se.... ja i buraz smo prve kilometre prevalili na cagivi tamanaco, još je sad u garaži.

 

ja bi možda ovak nekaj za prvi motor....

http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/honda-cbx-125-cm3-oglas-22060621