Monitori

Samsung SyncMaster 920n pitanje...

e-van pet 22.1.2010 11:53

evo i ja sam u sličnoj dilemi kao i autor ovog topica pa da ne otvaram novi.... znaci da li mi preporucate novi monitor (jer imam priliku utopit ovaj trenutni 920n) i ako da koliko max. dijagonalu (rezoluciju) da gledam? iskreno mislim da sam na nekoj granici bi-nebi s obzirom na graficku koja nece dugo moc gonit igre :) btw. ispodprosjecan sam igrac....igra se PES i COD serijali tu i tamo colin mcrae, a s vremena na vrijeme bi i pogledao HD film na buduci monitor (kupnja TV-a za tu namjenu ne dolazi u obzir za sada...)

 

Tnx

smrad06 pet 22.1.2010 18:45
e-van kaže...

evo i ja sam u sličnoj dilemi kao i autor ovog topica pa da ne otvaram novi.... znaci da li mi preporucate novi monitor (jer imam priliku utopit ovaj trenutni 920n) i ako da koliko max. dijagonalu (rezoluciju) da gledam? iskreno mislim da sam na nekoj granici bi-nebi s obzirom na graficku koja nece dugo moc gonit igre :) btw. ispodprosjecan sam igrac....igra se PES i COD serijali tu i tamo colin mcrae, a s vremena na vrijeme bi i pogledao HD film na buduci monitor (kupnja TV-a za tu namjenu ne dolazi u obzir za sada...)

 

Tnx

a ja mislim da nebi trebao uzimat ništa većeg osim ako nemaš u planu kupovat novu grafu u skorije vrijeme...

igy pet 22.1.2010 18:57
smrad06 kaže...
igy kaže...

tvoja grafička je bačen novac ako nemaš namjeru mijenjati monitor i to poželjno gledati od 24" pa nadalje...

 

o kome pričaš? meni ili?

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

smrad06 pet 22.1.2010 20:06
igy kaže...

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

trenutno nije riječ o meni... malo pažljivije čitaj temu i sve će bit ok...

igy pet 22.1.2010 20:12
smrad06 kaže...
igy kaže...

pa da imaš grafičku karticu koja nema smisla na tom monitoru (meni je bilo žao davati novac za GTS 250 zbog 1280x1024)

 

u ovom drugom slučaju je ok

trenutno nije riječ o meni... malo pažljivije čitaj temu i sve će bit ok...

meni je sve ok

smrad06 pet 22.1.2010 23:40
igy kaže...

meni je sve ok

ja sam svoj problem rješio, a korisnik e-van je postavio pitanje i ja sam mu dao odgovor nakon čega si ti došao i meni se obratio misleći da sam ja pstavio pitanje... kužiš sad?

igy sub 23.1.2010 09:30
smrad06 kaže...
igy kaže...

meni je sve ok

ja sam svoj problem rješio, a korisnik e-van je postavio pitanje i ja sam mu dao odgovor nakon čega si ti došao i meni se obratio misleći da sam ja pstavio pitanje... kužiš sad?

pa sve ok u moj pc ti je stajao stari monitor