Monitori

Jel se može na obićan lcd monitor gledat telka....

renoboXX pet 15.10.2010 22:15

ovak imam monitor acer v193w, e sad ja bi s njega gledao telku, tj. htjeo bi od njega napravit telku......ovak meni je bila ovako zamisao samo neznam jel bi se to tako moglo.......

 

evo ovak: -uzeo bi avg to s-vido "prva slika"

          -onda scart to s-video "druga slika"

          -i s-video kabal

          -i dvb-t prijemnik

 

i ja bi to ovak spojio ovo pod 1. bi stavio na monitor,

                         2. bi stavio na dvb-t prijemnik,

                         3. bi spojio ta 2 uređaja s tim kablom, po što imaju ulaze za s-video,

 

i onda bi složio sve tako kako sam naveo i antenu spojio na prijemnik i sve naravno ukljućio u struju 

 

i pitanje bi bilo: jel bi se moglo tako spojiti......i da se ima tv na monitoru.......

renoboXX pet 15.10.2010 22:20

ali ja to nebi na kompu nego ovak posebno da bude bez spajanja na komp..........

 

znaći uzmem tak resiver i taj kabal sa vga-om i tako spojim prijemnik i monitor i kaj bi mogao tako gledat telku ........i jel bi se moglo gledat ovak kako sam ja naveo......

Krešo91 sub 16.10.2010 16:01
renoboXX kaže...

jel......

Gledat ćeš na monitoru kao na TV-u samo što ćeš umjesto na monitoru (kao na TV-u) prebacivat programe, prebacivat ćeš ih odnosno listat preko receiver-a

 

 

samo nikad nisam vidio na istom monitoru, baš PC monitoru da su spojena 2 bilo koja izvora slike npr. komp i receiver u tvom slučaju Neodlučan

 

Mislim da ćeš morat ručno prebacivat izvor slike na monitoru...valjda će te sam monitor tražit koji izvor slike da upotrijebi....ako su komp i taj receiver upaljeni istovremeno, na to mislim

lzgr sub 16.10.2010 16:13
Krešo91 kaže...
renoboXX kaže...

jel......

Gledat ćeš na monitoru kao na TV-u samo što ćeš umjesto na monitoru (kao na TV-u) prebacivat programe, prebacivat ćeš ih odnosno listat preko receiver-a

 

 

samo nikad nisam vidio na istom monitoru, baš PC monitoru da su spojena 2 bilo koja izvora slike npr. komp i receiver u tvom slučaju Neodlučan

 

Mislim da ćeš morat ručno prebacivat izvor slike na monitoru...valjda će te sam monitor tražit koji izvor slike da upotrijebi....ako su komp i taj receiver upaljeni istovremeno, na to mislim

Moj monitor ima tipku za prebacivanje DVI/VGA