Haf932 čet 25.11.2010 21:15

Predstavljam Vam Haf932 Black Edition!

Napokon sam našao vremena da obojam unutrašnjost u crno,sredim kablove i detaljno očistim sve komponente,stoga evo kako je sve počelo:

( inače sve je gotovo i sutra ću stavit ostale slike kako je na kraju ispalo )

 

EDIT: sutra cu stavit slike zbog problema s uploadanjem jer vise nemam zivaca danas.Hvala na razumijevanju !

 

Edit 2 :smanjio  slike pa sad radi !

dokly čet 25.11.2010 22:07
Shaka111 kaže...
svaka cast na trudu,super si to napravio

samo jedna primjerka,smucilo mi se kada sam vidio ovaj vent i hladnjak na procu...bljak =P

da.. malo redovitijeg propuhavanja nebi skodilo.. i ciscenje prednjeg filtera takodjer.. (ja zab napomenuti){#}

Haf932 čet 25.11.2010 22:11
Shaka111 kaže...
svaka cast na trudu,super si to napravio

samo jedna primjerka,smucilo mi se kada sam vidio ovaj vent i hladnjak na procu...bljak =P

Do onda ga nisam jos nijednom ocistio,ali sad ce svaka 3-4 mjeseca ciscenje{#}

alankish pet 26.11.2010 14:09

Odlično, stvarno si se potrudio.Vidim da si čak nitne rastavljao i cijelo kučište ponovno ponitnao.Koliko je kučište bučno s obzirom na popriličan broj ventilatora i da je dosta otvoreno?Razmišljam si da to kučište udomi radnu stanicu.

OT:Kolika je cijena HAF-a 932?

Haf932 uto 7.12.2010 19:11
OŽUJSKO PC kaže...

super izgleda o u crnom,jel to potenciometar aerocool v modern,kako radi ako moz  kratko ,mislim jel si zadovoljan

 

Aerocool je prva liga. Velik ekran,jako mi se svida dizajn sa kucistem i prikazanim glavnim komponentama ,alarm za temperature.Jedini minus je to sto nema prikazivac kolko struje trenutno trosi komp,te mozda datum i vrijeme i podrska za 6 a ne 4 venta.Pase mi sto je crn i zato se izvrsno uklapa u cijeli setup.

Sljedeci tjedan cu vjerojatno kupit ovaj  da popunim jos ta dva prazna mjesta :http://www.links.hr/index.php?naziv=Front+Panel+AEROCOOL+Touch+2000%2C+potenciometar+za+ventilator%2C+2x5.25%27%27+Touchscreen%2C+2xUSB+2.0%2C+eSATA%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=05265025&id_artikl=052.650.168

Shaka111 sri 8.12.2010 11:36

1000kn samo za front panele koje gotovo nicemu ne sluze dobrome osim regulaciji ventova? rekao bih da je to suludo i krajnje bacanja kunica...za te novce si mogao kupit jos jednog hafa,prije bi si mozda i uzeo SSD nego te glue panele...

vexx5555 čet 9.12.2010 19:07
Shaka111 kaže...
1000kn samo za front panele koje gotovo nicemu ne sluze dobrome osim regulaciji ventova? rekao bih da je to suludo i krajnje bacanja kunica...za te novce si mogao kupit jos jednog hafa,prije bi si mozda i uzeo SSD nego te glue panele...

 Neka uzme što ga volja. To su ionako njegovi novci, a ne tvoji.

D.N.R. pet 10.12.2010 21:32

Izgleda premoćno! Crveno i crno uvijek idu skupa predobro.

 

Odličano napravljeno,svaka čast na trudu.

 

Bile su mi smiješne ove slike di si dijelove kućišta objesio o štrik ko opranu robu xD.

 

Shaka111 dobro ti vexx5555 kaže, njegovi su novci i pusti ga nek radi s njima šta oće makar to uključuje i namjenu istih za WC papir.

 

Enthusiastxx sub 15.1.2011 19:16
Haf932 kaže...
OŽUJSKO PC kaže...

super izgleda o u crnom,jel to potenciometar aerocool v modern,kako radi ako moz  kratko ,mislim jel si zadovoljan

 

Aerocool je prva liga. Velik ekran,jako mi se svida dizajn sa kucistem i prikazanim glavnim komponentama ,alarm za temperature.Jedini minus je to sto nema prikazivac kolko struje trenutno trosi komp,te mozda datum i vrijeme i podrska za 6 a ne 4 venta.Pase mi sto je crn i zato se izvrsno uklapa u cijeli setup.

Sljedeci tjedan cu vjerojatno kupit ovaj  da popunim jos ta dva prazna mjesta :http://www.links.hr/index.php?naziv=Front+Panel+AEROCOOL+Touch+2000%2C+potenciometar+za+ventilator%2C+2x5.25%27%27+Touchscreen%2C+2xUSB+2.0%2C+eSATA%2C+crni&option=artikl&id_kategorija=05265025&id_artikl=052.650.168

    meni je ljepse da imas dva ista kontrolera,nego da sad uzmes drugi neki,,,,,moje misljenje

ja imam haf 932 ,i NZXT sentry lx kojeg san jedva nabavio tu u ZG po cijeni 664 kn