Modding projekti

HAF 922 - žuto crna kombinacija

Mlađo pon 26.8.2013 22:51

Bok, 

 

prošli viken mi je bilo užasno dosadno pa sam si dao malo posla.

Od kada sam kupio to HAF kučište, u oči me bola ta siva unutrašnjost.

 

Za viken sam si dao malo truda i bacio se u rezanje i farbanje.

 

Finalni proizvod možete vidjeti na slikama.

 

Update će biti za koji tjedan kada budem naručio vodeno hlađenje i stavio ga umjesto ovih svih silnih hladnjaka.

 

Svaki komentar je dobro došao, pohvale i kritike dobro podnosim {#}.

Damir1908 čet 10.10.2013 15:23
Mlađo kaže...

Vodeno je složeno i u funkciji je već dva dana.

Evo par slikica da vidite kako to sada izgleda.

kraljevski.. ja sam isto mislio modat svoj 932 al niikako da a cijelo vrijeme se pitam kako da sacuvam log ovaj bocni dok ga farbam i tako to ? :S 

chaselol čet 10.10.2013 16:34

Mene ako pitas, za*ebi zutu, stavi crvenu da ti se poklopi sa unutrasnjosti komponenti i ta kombinacija je prespremna. 

Zuta mi nekako vristi previse, ako me razumijes.... ili ja vise volim klasiku ;) crveno/crno

 

 

 

Ali svaka cast za farbanje i custom ediciju, volio bih kad bi napisao koju si boju koristio i kako si farbao(koliko sloveja itd) jer ja isto tako hocu nesto da radim sa svojim kucistem!!! :) 

lotar1919 čet 10.10.2013 20:58
rapture686 kaže...

Nabaviš pleksiglas, izrežeš stranicu kako želiš i montiraš pleksiglas, bilo to šarafima, ljepilom, montirajućom ljepljivom trakom...

"izrežeš stranicu"... čime? Želim da to liči na nešto...

Pranja pet 11.10.2013 22:00
rapture686 kaže...

Dremel najbolja opcija, ali možeš i ubodnom pilom, samo ćeš imati puno više turpijanja i nije toliko precizno kao dremel.

 Potpuno obrnuto. Dremel se uvijek koristi za početne rezove, a ostatak se riješava ubodnom pilom.

 

Napravišsi okvir od letvica koji će služiti kao vodilica za ubodnu i samo dereš.

Mlađo pon 28.10.2013 12:35

Stranica je rezana ubodnom pilom.

Nisam stavljao plexi već staklo debljine 4 mm, frend mi je staklar pa je to zalijepio sa nekim trakama, uglavno jako čvrsto drži.

Što se tiće farbanja, kupio sam u Chromosu sprejeve ( crni matirani i žuti obični jer nisu imali mat).

Prije farbanja sam šmirglao sve dijelove koje sam farbao.

kako su sprejevi stvarno kvalitetni stavljen je samo jedan sloj.

Mlađo pon 28.10.2013 12:39
chaselol kaže...

Mene ako pitas, za*ebi zutu, stavi crvenu da ti se poklopi sa unutrasnjosti komponenti i ta kombinacija je prespremna. 

Zuta mi nekako vristi previse, ako me razumijes.... ili ja vise volim klasiku ;) crveno/crno

 

 

 

Ali svaka cast za farbanje i custom ediciju, volio bih kad bi napisao koju si boju koristio i kako si farbao(koliko sloveja itd) jer ja isto tako hocu nesto da radim sa svojim kucistem!!! :) 

Može biti i crveno, samo treba gumb stisnuti na daljenskom