Radazin pon 28.1.2013 18:36

Prije par dana u moje ruke dosel chieftec bx-02b-b-b,ali je bocna stranica bila malčce izgrabana i te su ograbotine mene baš bole u oči,pa sam odlucil sklepat nekaj u vezi toga. i kupil sam novu bocnu stranicu za chieftec,ali naravno,za moje kuciste je bila premala,pa sam odlučil izrezat svoju stranicu i plexi s te nove stavit na nju. Još sam i cijelu stranicu ofarbal u mat crno (jedino sam taj sprej imal pri ruci) ,iako u skoro vrijeme namjeravam cijelo kuciste izvana ofarbat u bijelo,iznutra u crno,i ostat će crveno osvjetljenje,i to u mojoj glavi dobro izgleda :). Al o tome ćemo dok se bu imalo para,i dok malo zatpoli jer sam se danas smrzel kaj pes :P. i jos sam za prednju stranu napravil jedan ''panel'' s 60-ak crvenih ledica i potenciometrom da mi preveć ne bliješte,no na kraju se pokazal nepotreban jer najljepse izgleda dok su ledice na full al sam ga svejedno ostavil jet neki otpor s ledicama mora biti. jedini mi je problem kaj su rebra na rešetki s prednje strane izrezana samo s desne strane,tako da je efekt ljepši kad se gleda s desne strane... no to isto namjeravam nekako srediti,mozda cak flexom potegnut ta rebra da budu skroz otvorena,tj da se samo rešetke vide,ili budem neki tamni plexi stavil umjesto cijele te rešetke. i sad bum uskoro jos samo jedan 92 mm ventilator kupil za bočnu stranicu ,a to neznam dal da radje uzmem crveni ili bijeli,bum videl.

Radazin pon 28.1.2013 18:53

Haha! ma ne... al imam ga za slucaj da mi za klavijaturu krepa MIDI kabel, pošto moj badass keyboard floppy pogon ima :D al nije spojen ni na maticnu ni na napajanje tak da,il bum i njega ofarbal pa nek bude tu il ga bum van hitil

 

Pranja pon 28.1.2013 19:00
Volume kaže...

My bad, tog se nisam ni sjetio

 A čuj-ili je to ili mu treba za programe za DOS kasu. A s obzirom da mi se ne čini kao netko tko ima DoS kasu, bila je veća vjerojatnost da je sint. {#}