macak uto 30.12.2008 11:39

Pregledavajući priložene fotografije, primijetio sam da vas većina ima uglavnom neergonomske uvjete, barem za moje pojmove. Ovi minijaturni stolovi su mi noćna mora. Imao sam jednom prije takav i to je stvarno bio užas - monitor na povišenom, ona polica na izvlačenje, za tipkovnicu i miš, ruka visi u zraku.... Koma. Otkad sam nabavio veliki radni stol i ergonomski stolac, preporodio sam se. Kakva su vaša iskustva, jel imate bolove u leđima/vratu i sl.? Ili ste se jednostavno naviknuli?

macak uto 30.12.2008 12:03
Trop kaže...

Ja na svom imam dosta mjesta........ A i ec sam se privikao..... Ali mi ponestane prostora kada si ukljucim volan i te gluposti.... hahahah

 Ali izgleda mi kao da nema mjesta ni za noge ispružit, monitor je sa strane, a kad uzmeš miša, vjerojatno ti je ruka u zraku (?)
Baotica sri 31.12.2008 02:17

Na poslu sam pa nemrem slikat svoj kutak, budem kad doma dođem.

 

Ali ovo je orginalna tema.

 

Gledam baš pa vidim da večina ima dost male stolove, tastatura na stolu, itd.Ploča za izvlačenje za tastaturu je po meni, a must.Direktorski stolac isto, stol širine barem 120 a dubine barem 60.Tako da stane na njega i kučište, a ne da po podu jede prašinu.A ovi light show ugođaji su sranje, pa kako da čovjek spava uz komp kraj tog blještavila.

 

I nije da vrijeđam, ali dosta vas ima u kompjuterskom kutku ugođaj a la svinjac, ili kroz kuču mi prošla Sava.Pa daj malo počistite prije fotografiranja, gledam da vidim ima li ko bolji raspored od mene na stolu, ali kako, kad prvo u oči bodu žice i, ili pepeljare.

 

Hebote.Nekim slikama još samo fali razbarušeni i neobrijani tip, u piđami isflekanoj ostacima hrane i pive. Belji se

Sonny sri 31.12.2008 11:04
macak kaže...

Pregledavajući priložene fotografije, primijetio sam da vas većina ima uglavnom neergonomske uvjete, barem za moje pojmove. Ovi minijaturni stolovi su mi noćna mora. Imao sam jednom prije takav i to je stvarno bio užas - monitor na povišenom, ona polica na izvlačenje, za tipkovnicu i miš, ruka visi u zraku.... Koma. Otkad sam nabavio veliki radni stol i ergonomski stolac, preporodio sam se. Kakva su vaša iskustva, jel imate bolove u leđima/vratu i sl.? Ili ste se jednostavno naviknuli?

 Istina, to sam i ja primjetio, zaista ti mali stolovi, "višenje" ruke i sl. Imao sam i ja davno edan takav, no zamijenio ga ovaj veliki, prezadovoljan :)