Općenito o mobitelima

Kako prebaciti spremanje podataka na SD memorijsku

BLaDe75 pet 29.6.2012 13:24

Pozz...Prije nekoliko dana kupio sam LG Optimus L3 E400 koji ima instalirani Android 2.3...Kupio sam i SD Memorijsku karticu od 8gb...Skinuo sam par aplikacija sa Google Play i sve skinuto radi normalno bez problema,ali sam pokusao skinuti jos aplikacija i izbacuje erorr o punoj memoriji...Na mabitelu imam 1gb memorije i 8gb od SD memorijske.Takodjer imam i sistemsku memoriju od 30mb na kojoj se instaliraju aplikacije...Pa Me zanima kako da prebacim da se te aplikacije skidaju na SD memorijsku karticu...

Vehid uto 27.8.2013 10:04

Pozdrav. Kako da prebacim spremanje slika na memoriju telefona, otisla mi sd kartica pa mi je sada potrebna kamera a ne mogu je koristiti, pise mi da umetnem sd karticu, u pitanju je Samsung Galaxy Ace GT-S5830.

Vehid sri 28.8.2013 11:29
Zoran kaže...

Ako nemaš u postavkama kamere spremanje na uređaj onda ti to radi samo sa SD karticom.

Pregledao sam sve postavke sto se tice kamere i nigdje mi nema opcije da odaberem gdje ce slike da idu, cini mi se da sam prije to mogao mijenjati, ali sada nikako, jest da sam nabacio drugi sistem.