EZY-E čet 18.11.2010 00:35

Znaci u ovu temu postavljate screenshot vaseg homescreena, a ako vas zanima odredeni element necijeg homescreena pitanje postavite u temi a ne preko p.m.-a jer mozda ima jos ljudi koji zele tu informaciju :)

evo ja prvi:

Comfort čet 18.11.2010 12:01
EZY-E kaže...
Znaci u ovu temu postavljate screenshot vaseg homescreena, a ako vas zanima odredeni element necijeg homescreena pitanje postavite u temi a ne preko p.m.-a jer mozda ima jos ljudi koji zele tu informaciju :)

evo ja prvi:

 

Prva ikonica "Internet" kako se zove gdje si skinuo ?! hvala

guymer čet 18.11.2010 15:30

hvala :)

što se tiče screenshotova, obavezan root (nije obavezan obavezan, ali je prekomplicirano bez) i ShootMe aplikacija.

 

° na prvoj slici, ovaj powerwidget dolazi uz cyanogenmod 6.1 što btw toplo preporučam svima koji imaju android. probao više manje sve ROM-ove i ovaj odnosi pobjedu.

music player je PowerAmp

vrijeme je od beautiful widget sa nekim skinom [plaćena aplikacija]

dock je od launcherpro-a sa posebnim ikonama..

 

° widgetlocker [plaćena] omogućuje stavljanje Android widgeta na lockscreen. kalendar je opet od beautiful widgets i scrollable je :)

lampica je za torch koji dolazi uz cyanogenmod i najjače svijetlo dosad. = je kalkulator :)

 

° datum/vrijeme je TypoClock

dock je od ADW.Launchera

djigibao čet 18.11.2010 15:41

Koji mob imas?

Ja ima Samsung i7500 sa Galaxo ROM v1.6.3.4, jel bi mogo i ja stavit taj Cynamod 6.1? Moze upute ili link?

 

Jesi mozda koristio app ROM Manager? Kakov ti se cini?

Skinuo sam ga jednom za probat ali sam odusatao nakon sto me pitao da odaberem model telefona, mog modela (Samsung i7500) nije bilo na popisu (mozda neki slicni model treba stavit ali koji?) 

 

Ako neko bilo tko zna nesto o ovome neka napise.

Nema veze ako je malo {#}, bit ce vrlo kosrisno.

Comfort čet 18.11.2010 15:44
EZY-E kaže...
@sef, ta ikona se dobije instalacijom froydvillain-a 1.5(kao i plava ikonica baterije)
@comfort, APN OnOff

ajmo ljudi, stavljajte ss-eve ;)

 

Meni ta ikona ne radi tj ne spaja mob na 3g jel to uopće za to ili ne ... !? Meni treba neka koja ce paliti samo mobilni internet ?!

 

Hvala

guymer čet 18.11.2010 15:48

hmm. kolko sam na brzinu uspio vidjeti, na official cyanogenmod stranici nema za tvoj samsung, niti ima sekcije na xda forumu..

tako da ne znam.. ali probaj launcherpro, brz je.

 

rom manager mi/ti teoretski ni ne treba.

sav taj backup,restore i ostalo možeš i putem recovery mode-a napraviti.. što si htio sa tim?

 

imam HTC Desire.

Comfort čet 18.11.2010 18:18
EZY-E kaže...
@comfort, ta ikonica pali i gasi mobilni internet.
neznam zasto tebi neradi, koji mob imas?

 

Skužio sam, mobilni internet mora biti uključen u "sistemu" a ta ikonica ga onemogućava ili omogućava ... sve igra !!

 

Hvala punooo 

guymer pon 22.11.2010 00:31

Trenutno moj.

Malo prije sam stavio najnoviji MIUI rom kojeg je sklepao eevek na xda i veoma mi se sviđa izgled, a i brzina.

 

Fora su folderi u maniri iPhone-a, neograničen broj homescreenova, brzina itd.. Stvarno ima itd.

 

Stoja sri 24.11.2010 00:46
guymer kaže...

Trenutno moj.

Malo prije sam stavio najnoviji MIUI rom kojeg je sklepao eevek na xda i veoma mi se sviđa izgled, a i brzina.

 

Fora su folderi u maniri iPhone-a, neograničen broj homescreenova, brzina itd.. Stvarno ima itd.

 

Ajde molim te ako možeš staviti direktan link na rom, ja sam skinuo neki drugi miui i bio sam razočaran kako je radio, sve nešto trzalo i slično, pa se nadam da je to neki lošiji rom bio...

Kordy sub 27.11.2010 02:26

Trenutni homescreen:

korišteni su:

Launcher pro plus ali sa promjenjenim widgetima(prva slika Facebook widget te kalendar sa treće slike),detaljnije o tome možete pogledati ovdje

Sat i vrijeme sa druge slike su Weather & Toggle widget v7.2

Music skin sa treće slike je obični music mod za android 2.2 ali sa transparentnim skinom koji možete pronaći na marketu tražeći:Music Widget Plus

Dock nemam pojma od kud sam skinuo ali mogu ga uploadat ako netko želi

Wallpaper je stock koji dobijete uz Launcher Pro

Kordy sub 27.11.2010 10:50

 

Evo posto bas nije nesto zivnula thema skinuo sam par screenshotsa sa neta (mozda neko dobije neku ideju za svoji mob {#})

 

Kako se zove widget sa baterijom , memorijom i ostalim sa prvog screena? tnx

 

 

EDIT:pronašao , Mini Info