T700 sub 23.3.2024 20:54

Koristio sam Youtube Revanced, i sada ne radi jer piše da treba nadogradit na najnoviju verziju, tj google je očito prokužio

kako blokirat kopije youtuve premiuma. 

Dok ne proradi, koristim app NewPipe, 

 

ali on ima neke stvari koje mi se ne sviđaju. Ne mogu pretragu ograničit na današni dan ili ovaj tjedan. 

 

Ne mogu vidjeti povijest gledanja,  aprimjer ono što sam gledao ili slušao da opet slušam kasnije. 

 

Ima li još koja app a da je dobra? Koju vi preporučujete? 

 

 

Marko :D sub 23.3.2024 22:09

Zato ti i kažem, moraš skinuti YouTube APK s APKMirrora, najbolje verziju koju sam linkao u svojoj prethodnoj poruci. Preuzimanje APK-a u samom Manageru još uvijek nije u funkciji, ali radi se na tome. Ionako je potrebno samo jednom zakrpati aplikaciju i sljedeću godinu dana, a vrlo vjerojatno i duže si miran.

T700 sub 23.3.2024 22:26

učinio sam to. 

 

gle sad ovo

 

Radi - isti mail ali drugi korisnićki račun tj drugi nadimak koji inaće ne koristim. 

 

Ne radi - kad prebacim na svoj uobičajen korisnićki račun. baca grešku da mi treba najnoviji youtube. 

T700 pon 25.3.2024 15:00
Marko :D kaže...

Dakle, ukloni Google račun s uređaja, deinstaliraj microG, deinstaliraj YouTube aplikaciju. Potom, instaliraj microG, YouTube te se onda prijavi s računom preko aplikacije.

 napravio sam to, čak stsvio drugi microG jer ima više verzija. 

 

Ne dozvoljava i dalje, moguće je da google vidi da ja previše koristim to  a nisam youtube premium korisnik. 

 

Ali drugi youtube korisnićki račun na istom mailu radi. 

Marko :D pon 25.3.2024 17:56
T700 kaže...
Marko :D kaže...

Dakle, ukloni Google račun s uređaja, deinstaliraj microG, deinstaliraj YouTube aplikaciju. Potom, instaliraj microG, YouTube te se onda prijavi s računom preko aplikacije.

 napravio sam to, čak stsvio drugi microG jer ima više verzija. 

 

Ne dozvoljava i dalje, moguće je da google vidi da ja previše koristim to  a nisam youtube premium korisnik. 

 

Ali drugi youtube korisnićki račun na istom mailu radi. 

Teško. Jer Google-u se pokaže da ti koristiš originalnu verziju YouTube-a ne zakrpanu. Što kaže službena YouTube aplikacija kada se prijaviš u njoj?

T700 sub 30.3.2024 23:07
Marko :D kaže...

Meni se to jučer počelo pojavljivat na 18.32.39. Samo napravio patch na 19.09.38 i sve radi savršeno.

 imao sam i ja najnoviju, mislim da će ti to trajati nekoliko dana kao meni i onda se bude vratilo. 

 

Ako se vrati, napravi kao ja u onom linku.