bakapz sub 16.3.2013 13:38

Pozdrav!!

 

evo ovako, znaci ja imam se lww na offical update-u 4.1.B.0.587
zivcira me sto kada mi stigne poruka a ekran je ugasen, ne blinka mi ona lampica, a i mobitel mi je poceo trzati... gledo sam malo po internetu i nasao real ics 6
heh ja sam totalni noob sto se tice rootanja, falshanja, stavljanaj custom ROMova itd.. pa dali bi mi mogao netko pojaasniti korak po korak kako se to radi, sa odgovarajucim linkovima, jer gdje god sam trazio nigdje ne mogu naci sve... a i zanima me dali na tom real ics 6 ima bugova??

 

hvala :) 

bakapz ned 17.3.2013 18:56

aha, evo sada malo citam i zanima me dali moram flashati kernel da bi stavio real ics 6 ili samo sljedim ove korake?

  • Copy the zip file to your SD card
  • Reboot your device in CWM
  • Make a full data wipe-factory reset
  • Wipe cache and Dalvik cache
  • Choose install zip from sd card
  • Wait for installation to finish, reboot and follow the sony setup wizard through the rest of the setup process
  • Reboot again and enjoy!
  • sorry noob sam u ovome pa pitam... nemoj se ljutit :) 

    bakapz ned 17.3.2013 19:19

    aham oke, skinio sam Realics i sada trebam i instaliro ROM menager na mobitel, znaci ugasim mobitel i upalim ga, kada mi se pojavi sony logo ja bi trebao pritiskati volum down tipku da mi uđe u cwm, ja pritišćem tipku ali on nista, samo se nastavi paliti normalno...

    bakapz pon 18.3.2013 19:06

    instaliro sam cwm i uspio uci, napravio sam sve kako pise i pokrenio instalaciju Realics i u jednom trenutku me pita za loocked ili unloocked bootloader, stavio sam za loocked jer mi je zakljucan, on je zavrsio instalaciju i kada sam upalio mobitel sve je krenilo dobro pojavi mi se sony logo i onda pise android i nesto vrti, ponado sam se da je to to ali on tako vrti jedno 3-4 min i onda mi se pojavi opet sony logo i sve ispocetka... neznam sta sam krivo napravio, a strikno sam se drzo uputa...