Memorije

SanDisk UltraFit temperatur

softwaremaniac čet 2.2.2017 21:28
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

emerik čet 2.2.2017 23:33
softwaremaniac kaže...
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

 Mogu ga vratiti natrag u dućan i dobiti povrat novca? Ak im velim da se jako grije?

softwaremaniac pet 3.2.2017 09:06
emerik kaže...
softwaremaniac kaže...
emerik kaže...

Kupio sam SanDisk UltraFit 128GB i kad ga spojim u laptop počne se zagrijavati, kad ga izvadim van onda je prilično topao, može to naštetiti računalu i je li to normalno da se tako zagrije?

Flairovi su poznati po tome. Može ga oštetiti ako se baš jako grije. Mnogo ljudi se žali.

 Mogu ga vratiti natrag u dućan i dobiti povrat novca? Ak im velim da se jako grije?

Ako je kupljeno preko Weba, imaš 14 dana za povrat čini mi se. Preporučam SanDisk Extreme

emerik pet 3.2.2017 13:38

Kuljen je fizički tu u Zagrebu, nisam naručivao preko neta. Ma strah me da nebi naštetio laptopu kad se tolko grije. Vratio bih ga jer još imam garanciju na njega, a nigdje na njemu ne piše da se tolko jako zagrijava.