Linux

BackTrack 5 za android

someguy uto 12.3.2013 22:57

Dali ima nako iskustva sa BT5 na androidu. Kolko je znam trea skinuti IMG file sa službene BT stranice onaj za ARM procesore, ali problem kod mene dolazi sto imam karticu FAT formata i nemogu prebaciti file veći od 4gb a bt5 file ima 5gb. Što sad. Kako dalje, pokušao sam formatirati karticu u NTFS format al mob ga ne čita.Što raditi kako dalje.

Mitch sri 13.3.2013 08:38
someguy kaže...

Pa to te pitam kako, al ima li kakvih bugova sad i jel sve funkcionalno kako bi trebalo bit.

Sve radi kako treba, osim probijanja WPA jer nema Android uređaja s pravom WLAN karticom koj podrzava QoS

Mitch sri 13.3.2013 10:08
someguy kaže...

Kako nema pa čitam a forumima di masa ljudi doze probit sifru.

Daj link....

 

kako ne shvacas da ne postoji kartica sa packet scheduling i SSCH u Android uredajima, jedino neki laptopi.

someguy sri 13.3.2013 11:22

Pa ako nije moguce zasto postoji bt za android na njihovoj sluzbenoj stranici ako to nije moguce. Zato i Postoji bt . Btw zasto to opce koristiti ako ne zato. Btw on i onako radi kado tkz virtual machine. Pa zasto ga onda koristis.

Mitch sri 13.3.2013 11:26
someguy kaže...

Pa ako nije moguce zasto postoji bt za android na njihovoj sluzbenoj stranici ako to nije moguce. Zato i Postoji bt . Btw zasto to opce koristiti ako ne zato. Btw on i onako radi kado tkz virtual machine. Pa zasto ga onda koristis.

Ako je tebi BT5 samo za probijanje WLAN mreza onda ne znam sta bi ti rekao.