The_Fichek uto 10.9.2019 17:13

Znam zasto, jer je Fractal jelda :) E pa to kuciste je trebalo biti jeftinije ili izbacit Fractal iz imena po meni jer konstrukcija i robusnost uopce ne vuku na ime Fractal kod Focus G, ali moze proci..

Ako trazis preporuku zadnjeg 120mm venta, preporuka Be Quiet Pure Wings 2 120mm PWM ili novi Shadow Wings 2 120mm PWM (trenutno samo u Mall.hr u HR, postoje i u bijeloj boji). Jeftinije mozes od Arctica P12 ili Bionix (ne znam ni sam koja je razlika izmedju njih, vjerojatno malo bolji lezaj u Bonix).

The_Fichek sri 11.9.2019 08:55

Whoops, ja vec izvrijedao Fractal, sorry. Imao sam stock GP ventilatore s Define S i slican vent na Fractalovom napajanju i nisam bio odusevljen. X2 verzije su promjenile lezaj, ali to i dalje vjerojatno nije to. Sa jednim 120mm Pure wings pozadi na kompu u dnevnom sam osjetio razliku naspram stock Bitfenix i naspram venta od LC CC 120. Arctic je isto dobar, ali po pitanju quality control (da te ne portefi zujavi lezaj/motor) vise vjerujem Be quietu.

Striko2009 sri 11.9.2019 10:46

gledam i zalman z9 neo plus white, malo je skuplji ali ima predinstalirano 5 ventova i koliko citam reviewe dobro je poslozeno sa dovoljno mjesta i za diskove i za cable management.

a na kraju price je... bijelo 

metallic sri 11.9.2019 11:04
Striko2009 kaže...

gledam i zalman z9 neo plus white, malo je skuplji ali ima predinstalirano 5 ventova i koliko citam reviewe dobro je poslozeno sa dovoljno mjesta i za diskove i za cable management.

Fuj bijelo, pazi lako se onečisti, šporka!

Sad ovisi ko će održavati.

DonOscar sri 11.9.2019 11:13
Striko2009 kaže...

Ako bas mora biti bijelo rade rade uzmi phanteks p300 koji ima puno moderniju unutrasnjost nego taj zastarjeli zalman i dobijes kaljeno staklo. Problem je jedino taj sto dolazi samo sa jednim fanom iza pa bi bilo dobro da ubacis dva arctif f12 pwm naprijed za usis.