Caesar et Brutus ned 1.1.2012 01:06
marino15 kaže...

Ovako uzeo bi novo napajanje (jer sad ubrzo mjenjam graficku a ovo staro ce mi bit slabo) trenutno napajanje imam coolermaster 460w.naci uzeo bi neko jace napajanje do nekih 500kn.uzimam ovu grafu Sapphire HD 6850.dali je ovo napajanje dobro za nju i jače od ovog mog?http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=258_217_150&products_id=9219

  Nemoj to napajanje uzimat, nije nikako sretan izbor s obzirom na sve.

  Jače jest malo od tvog sadašnjeg te dolazi s 80+Bronze certifikatom, ali opet, to je Corsair-ova nova CX serija, još uvijek Kinez (zna se na što mislim).

  Linkana napajanja su ti mnogo bolji izbor, uzmi bilo koje od njih i nećeš pogriješiti.

 

  klik

  klik

  klik 

 

  Sva tri su vrlo kvalitetna i držat će taj setup uz još mnogo lufta.

 

Caesar et Brutus ned 1.1.2012 02:34

Ajme, sad sam tek vidio komponente pod ''Moj PC''.

Uopće ti ni ne treba novo napajanje, držat će taj tvoj CM 460 bez problema postojeći setup u kombinaciji s HD6850 grafom.

Idi na novo napajanje jedino ako eventualno gledaš dugoročno u smislu kako bi pokrio mogućnost daljnjih nadogradnji u budućnosti.

mstaglicic ned 1.1.2012 12:07
WrongType kaže...

Uzmi XFX 450W i neces pogrijesitit.

Slažem se s kolegom ,XFX 450w je kvalitetno napajanje koje će te služit bolje i dovoljno je jako za tu konfiguraciju,pa čak i za neke jače.
Sve u svemu,to je po meni best-buy napajanje.

1 am Noob sri 29.8.2018 16:11

U kompjuteru imam napajanje od 250 watti, htio bi stavit corsair cx750 i kasnije neku graficku ddr3 1 ili 2gb..

Zanima me sto se jos postize tom nadogradnjom osim tog da se dobija vise snage za bolje komponente.....

Nisam jos nikad stavljao napajanje u kuciste pa sad ne znam ako bi pokusao sam stavit pa da pogledam na youtube ili da dam u pc servis da to naprave..? I moze li neko napajanje biti previse jako za kompjuter? Gledao sam nadogradnje (jer je kompjuter kupljen slozen..) i ljudi su samo stavljali graficku i ram.. Ime kompjutera je asrock q1900m..

eVGA-011 ned 30.9.2018 15:45

Seasonic Focus Plus Gold 650

EVGA 650 G3

 

Od ATX napajanja.

Os SFX za mala kucista CORSAIR SF600

 

Ne vredi kupovati slabija napajanja.

Ovo su napajanja koja traju 10 godina i na koja mozes stavljati sta zelis.

 

Ja kada bi sada kupovao napajanje ja bi prvo gledao velicinu kucista napajanja.

Ako vidim da 650-750-850W imaju kuciste iste velicine odmah na 850W.

650W moze da nosi i9-9900K i 2080Ti. Ne bi mu bilo prijatno ali moze da radi.