Kućišta i napajanja

Portio - reklamacija napajanja kupljenog na akciji

Kelam sri 19.9.2012 23:53

Evo ovako

Meni je krepalo napajanje koje sam.kupio u portia nakon dva dana, ja sam im ga poslao na servis i oni su me nazvali i rekli mi da je neispravno i da cu drugo dobit u zamjenu samo sto nemaju moje isto (XFX 550W) i sad ponudili su mi nesto al ja sam ih pitao za drugo i onda su mi poslali mail da nemaju ni to i da mi nude u zamjenu jos neka,koja nisu ni blizu onome sto sam prvobitno kupio.

I sad ja njih pitam kao do koje cijene da gedam napajanja za zamjenu a on meni kaze posto sam ga kupio na akciji odobrena sredstva su 479,00kn a za tu cijenu ja nemogu ni blizu tako dobro napajanje uzet kao XFX.

I sad tu imam problem neznam sta da radim jer mislim to sto oni nemaju u ponudi da mi zamjene moje mene vodi na to da moram uzeti losije napajanje, iako to sa cijenom nema logike jer iato tako zbog cijene ja nebi mogao dobiti nibpet XFX jer akcija je zavrsila i vise nekksta kao i na akciji....

Moze koji savjet sta da trazim kako da se nagodujem i tako to?

 

Molim moderatore da isprave naziv teme u Portio problem.jer sam slucajno ostavio links neznam ni sam kako hah

Kelam čet 20.9.2012 00:08

Evo ovo su mi poslali

" Nažalost XFX napajanja trenutno nema kod dobavljača i za sada ih neće biti još neko duže vrijeme.Trenutno dostupni najsličniji modeli su sljedeći:052757029 Napajanje 500W, CORSAIR CX Series V2, CMPSU-500CXV2EU, ATX2 v2.3, 120mm vent.100332046477 Napajanje 500W, OCZ ModXStream Pro, SLI-Ready, PFC, Modularno, 80 Plus, PowerWhisper, 135mm fan052715077 Napajanje 550W, COOLERMASTER GX Series RS550-ACAAD3-EU, 120mm vent, PFC, ATX v2.3052757027 Napajanje 600W, CORSAIR CX Series V2, CMPSU-600CXV2EU, ATX2 v2.3, 120mm vent.Također možete sami pregledati našu ponudu napajanja i odabrati neko drugo koje Vam se čini zadovoljavajućim."

AbeDomeNuS čet 20.9.2012 07:46

moja preporuka ti je da uzmes modxstream 550w od ocz jer to napajanje nije niti malo lose, dosta dobro napajanje, a najbolje ti je sto se nudi... Poslusaj me neces pozaliti ;)
i ako se dobro sjecam to je modularno napajanje...

Kelam pet 21.9.2012 16:09

Nikad vise necu kupiti ista u portiu..
Znaci posaljem im mail da moze jedno od kojih su mi ponudili tocnije coolermaster gx550w i dolazi meni mail dns da su mi poslali napajanje i da koram nadoplatit jos 60,10kn
Ja gledam koji k**** pa niste ni pitali jeli odgovara to sta moram nadoplatiti ni nista samo poslali.. Sad neznam sta da radim

toxic pet 21.9.2012 16:14
Kelam kaže...
Nikad vise necu kupiti ista u portiu..
Znaci posaljem im mail da moze jedno od kojih su mi ponudili tocnije coolermaster gx550w i dolazi meni mail dns da su mi poslali napajanje i da koram nadoplatit jos 60,10kn
Ja gledam koji k**** pa niste ni pitali jeli odgovara to sta moram nadoplatiti ni nista samo poslali.. Sad neznam sta da radim

jel ti 60kn puno?? koje napajanje su ti poslali cm gx550w? ako je one skuplje naravno da moraš nadoplatit razliku u suprotnom ti daju napajnje isto ili iste vrijednosti.. jbte ako ti je za 60kn neznam što bih ti reko..

 

u suprotnom nemoj nadoplatit 60kn i budi bez pravog napajanja još koji tjedna... nhf ali ako ti stvarno tih 60kn igra ulogu u pm onda

Haf932 pet 21.9.2012 16:15

Gle , ja da sam na tvom mjestu bih nekako presao preko toga i nadoplatio tih 60KN ! ( gledaj to tako da ces za tih 60kn imat bolje napajanje i cak 24 mj. duze jamstvo )

 

 

Neznam kak bi se situacija razvijala da npr. odbijes paket tj. to napajanje i da trazis neko u istom ili slicnom cijenovnom rangu npr. onaj modularni OCZ !

Kelam pet 21.9.2012 16:23

Al kad gledas moje je napajanje skuplje od ovog gx jer sad dodd tj kad nije na akciji 579kn
Ma nije meni tesko nadoplatit 60kn nego jednostavno su mi bez upozorenja za nadoplatu poslali napajanje
A i necu dobit kvalitetnije kad je bilo xfx napocetku :/

Kelam pet 21.9.2012 16:27

Ma da i to sta kazes..
Sad znam da cu ih izbjegavat u sirokom luku
60kn nepredstavlja problem, meni ne al nekome drugom mozda bi tako da nije uredu sta su napravili
Steta sta nemaju infotelefon da ih nazovem

Kelam pet 21.9.2012 16:58

A vidit cu tek u ponediljak se mogu cut sa njima jer nerade za vikend :/
Ma indenticno nema ju, al nije problem napajanja nije ovo lose nego je problem kako su oni to kako ti kazes "profesionalno" odradili -.-"

Caesar et Brutus pet 21.9.2012 17:01
Penryn kaže...

S obzirom da su ovako "profesionalni", ja bih tražio identično napajanje ili povrat novca. Također im slobodno naglasi da će im ovo biti dobra reklama. {#}

Taj GX je lošiji od XFX-a itekako. Samo su dvije opcije poštene: identično napajanje ili povrat novca. Potpis{#}.

Kelam pet 21.9.2012 17:05

A onda u ponediljak trazim povrat novca i kupujem ili polovno novo ili stedim za neko drugo negdje drugdje hah
Imate li prijedlog za 500kn i novo i polovno a da moze drzat hd7970/gtx680 i5 3570k

Brian pet 21.9.2012 17:06
Kelam kaže...

Evo ovako

Meni je krepalo napajanje koje sam.kupio u portia nakon dva dana, ja sam im ga poslao na servis i oni su me nazvali i rekli mi da je neispravno i da cu drugo dobit u zamjenu samo sto nemaju moje isto (XFX 550W) i sad ponudili su mi nesto al ja sam ih pitao za drugo i onda su mi poslali mail da nemaju ni to i da mi nude u zamjenu jos neka,koja nisu ni blizu onome sto sam prvobitno kupio.

I sad ja njih pitam kao do koje cijene da gedam napajanja za zamjenu a on meni kaze posto sam ga kupio na akciji odobrena sredstva su 479,00kn a za tu cijenu ja nemogu ni blizu tako dobro napajanje uzet kao XFX.

I sad tu imam problem neznam sta da radim jer mislim to sto oni nemaju u ponudi da mi zamjene moje mene vodi na to da moram uzeti losije napajanje, iako to sa cijenom nema logike jer iato tako zbog cijene ja nebi mogao dobiti nibpet XFX jer akcija je zavrsila i vise nekksta kao i na akciji....

Moze koji savjet sta da trazim kako da se nagodujem i tako to?

 

Molim moderatore da isprave naziv teme u Portio problem.jer sam slucajno ostavio links neznam ni sam kako hah

 Pozovi se na svoja prava potrošaća. Ti imaš neki rok od tjedan dana u kojem možeš vratiti napajanje sa originalnim pakiranjem i odmah dobiješ povrat novca. Tako i napravi i dobiti ćeš 479 kn.

Oni su u pravu jer ti ne mogu ponuditi neko skuplje napajanje, ti si ovo kupio na akciji i sve što možeš dobiti je povrat ili zamjenu za napajanje u toj cijeni.

 

Uzmi povrat.

Kelam pet 21.9.2012 17:12

Napajanje kupljeno 04.09 na servis poslano 06.09
Na servis poslano sa kompletnom ambalazom
Ma trazit cu povrat
I svati nije problem u tome sta treba nadoplatit nego to sta su oni poslali napajanje bez da su mi u mailu naveli koliko kosta bez da su me upozorili na nadoplatu a sad ocekuju da cu nadoplatit HAHAHAH.. Previse se nadaj