Mitsuoka uto 6.12.2011 22:07

Svaka preporuka za Fractala, a ni Zalman ne pari loše, čak koliko vidim Zalman ima i bolji cable management.

 

Ako imaš visoki cooler i brige oko kabela nikako LC Power, jer bi morao skidati bočni ventilator, a i loše su predodređeni za c.m., te su oni daleko ispod po kvaliteti od ova 2 proizvođača.

 

To već osjetiš na dodir same stranice, a i na robusnosti.

 

@Dotore, prekini ljudima davat TD, jer govore onako kako je. LC Power nije toliko kvalitetan koliko ti misliš, a usto i katastrašno izgledaju.

Dotore uto 6.12.2011 22:24
Mitsuoka kaže...

Svaka preporuka za Fractala, a ni Zalman ne pari loše, čak koliko vidim Zalman ima i bolji cable management.

 

Ako imaš visoki cooler i brige oko kabela nikako LC Power, jer bi morao skidati bočni ventilator, a i loše su predodređeni za c.m., te su oni daleko ispod po kvaliteti od ova 2 proizvođača.

 

To već osjetiš na dodir same stranice, a i na robusnosti.

 

@Dotore, prekini ljudima davat TD, jer govore onako kako je. LC Power nije toliko kvalitetan koliko ti misliš, a usto i katastrašno izgledaju.

kasu ti toliko dobri što ga sebi nisi kupija  nego se faca počastila kvalitetom s duplim stranicama

 

(I tako, ja kupio Fractal Design Define R3, a i počastio sam se biciklom) i daj se malo opismeni ( a usto i katastrašno izgledaju.)

Balvan8 uto 6.12.2011 23:18
punk94 kaže...

stvarno hvala ljudi ali neodlučan sam...bili se ikom dalo napisat mane i prednosti  kućišta jer stvarno neznam koje da odaberem.. i dali cu dobit koji vent sa njim..:)

pa odi na youtube i pogledaj par videa i uzmi ono koje ti se više svidi.

Filip77 pet 16.3.2012 10:15

Da ne otvaram novu temu, treba mi preporuka kučišta do 500kn. Ja se dvoumim između ZALMAN Z9 PLUS i ZALMAN Z11 PLUS. Dali ima možda neko bolje kučište za 500kn? Bitno mi je da ima mjesta za cable management i da je prozračno.