zeroname pet 29.4.2011 22:08

Nebi ti baš preporučio HAF 932 ja ga imam , jedino u cem je ovo kuciste dobro je hlađenje koje je najbolje od svih kučišta. Ima dosta negativnih strana: teško je, uvlači jakkkoooo puno prašine,unutrašnja strana je sive boje pa ružno izgleda.

Mrgud Veliki sub 30.4.2011 01:11
mar123 kaže...

ma izgledaju mi pre "obicno" zelim nesto sto odlicno izgleda i nebi htio da bude prozirna stranica.

Kuciste takve cijene se ne kupuje za jednokratnu uporabu, vec mozda i dozivotnu...

 

http://www.atxcases.com/products/uploadedimage/cooler%20master%20stacker%20silver.jpg

 

Ovo je moje kuciste (samo primjer, jer njega vec dugo nema u proizvodnj). Je da je mozda preobicno za tebe, ali kada malo ostaris onda ne zelis nikakve nakarade tipa haf i/ili ostale svjetlece gluposti u kucistu, a za koje si odvalio dobre pare.

K tome ta skupa kucista ces kao polovna morati dati debelo ispod cijene, ako ih zelis prodati (jer ti se vise ne svidjaju), jer je broj kupaca za njih vrlo ogranicen.

 

Ivek_low sub 30.4.2011 18:39
zeroname kaže...

Nebi ti baš preporučio HAF 932 ja ga imam , jedino u cem je ovo kuciste dobro je hlađenje koje je najbolje od svih kučišta. Ima dosta negativnih strana: teško je, uvlači jakkkoooo puno prašine,unutrašnja strana je sive boje pa ružno izgleda.

a koje preporucas?