Mentalist ned 28.2.2010 17:08

Imam neko MS-ovo, od 100-150 Kn.

 

Nisam zadovoljan, tolike pare sam dao za njega, a plasticnim dijelovima je spala boja i stalno zvecka nesto.

 

Napojna od 125W koja je dosla uz njega (jos uvijek je koristim) je kao fen.

roki ned 28.2.2010 17:15

Imam Chieftec mediumtower LBX-02B-B-B i mogu reć da sam super zadovoljan sa njim, kućište je veliko,prostrano i imam na njemu samo 1 ventilator  120mm,tak da je PC super tih.

Kad i po krenem neku zahtjevniju igru (COD) ventilatori se uopće ne pojačavaju ni na grafičkoj ni na procu,tak da sam prezadovoljan

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

P4k1 ned 28.2.2010 20:55
Batista kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

 Raidmax Sagitta 921WBP Gaming Case (Black) da pitam pošto imam par metara kvadratnih one prozirne plastike valjd se zove plexiglas ako nije neka me netko ispravi i jel se isplati napraviti kućište od toga? slika je s neta....bakterije na fotiću se ispraznile! LINK KUTIJELINK SLIKA SA SVIH STRANA KUTIJE

Da nisi siguran da je to plexiglas Neodlučan, bolje ti je da ne ides opce nekaj radit...

tako je čuvaj svoje prste

Mato_Ivanovac ned 28.2.2010 20:57
Batista kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

 Raidmax Sagitta 921WBP Gaming Case (Black) da pitam pošto imam par metara kvadratnih one prozirne plastike valjd se zove plexiglas ako nije neka me netko ispravi i jel se isplati napraviti kućište od toga? slika je s neta....bakterije na fotiću se ispraznile! LINK KUTIJELINK SLIKA SA SVIH STRANA KUTIJE

Da nisi siguran da je to plexiglas Neodlučan, bolje ti je da ne ides opce nekaj radit...

Ma plastika ista kao i ona na boćnoj prozirnoj stranici mog kućišta identićno ista debljina sve isto samo je izrezano u 5 komada po 1 metar kvadratni kocke

Batista ned 28.2.2010 20:59
Mato_Ivanovac kaže...
Batista kaže...
Mato_Ivanovac kaže...

 Raidmax Sagitta 921WBP Gaming Case (Black) da pitam pošto imam par metara kvadratnih one prozirne plastike valjd se zove plexiglas ako nije neka me netko ispravi i jel se isplati napraviti kućište od toga? slika je s neta....bakterije na fotiću se ispraznile! LINK KUTIJELINK SLIKA SA SVIH STRANA KUTIJE

Da nisi siguran da je to plexiglas Neodlučan, bolje ti je da ne ides opce nekaj radit...

Ma plastika ista kao i ona na boćnoj prozirnoj stranici mog kućišta identićno ista debljina sve isto samo je izrezano u 5 komada po 1 metar kvadratni kocke

Decec... Hocu ti rec da kad vidim da ti ne mozes utvrdit da je to plexy onda mi to govori kolko si sposoban nesto napravit s njim...

 

Ta tema je nepotrebna, sve pise pod MOJ PC (ista stvar s onom temom o periferiji..., ko hoce neka ispuni MOJ PC...)

thabigjc ned 28.2.2010 21:29

Evo Antec Overture II i nisam zadovoljan kupio sam ga jeftino i dobio xp, lcd imon i napajanje antecovo od 450w sto je super bilo onda..

zatim rikne napajanje a takvo slicno nisam mogao nabavit sl.2 jer ima s jedne strane i ulaz i izlaz riješeno je ovako sl.3.. druga stvar je sto je pre nisko i moja 5850 je knap i stoga nesmijem zatvorit kuciste sl.4 Mršti se uglavnom jako nezadovoljan..

A ova zadnja je vec bolje.. Osmijeh

pozz